Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To będzie bolało
Mało znany szczegół
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tymi się chodzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 września 2015, 20:12
nie mam prysznica.
Odpisz
Edytowano - 12 września 2015, 20:26
@Szymon2410: Czyli że woda która była w okolicach twojego pen**a jest przy twarzy ?
Odpisz
13 września 2015, 07:40
Co ku*wa?
Odpisz
2 kwietnia 2017, 11:42
@Szymon2410: Ku*wa rzeczywiście.
Odpisz
2 kwietnia 2017, 20:06
@Archeologwinternetach: ?
Odpisz
4 listopada 2018, 19:04
@Szymon2410: Woda się wymiesza i podczas kąpieli, tą która była koło twojego penisa będzie znajdować się koło twarzy.
Odpisz
4 listopada 2018, 20:06
@Nazwy_nie_znaleziono_: ok, dzięki za wyjaśnienie
Odpisz
19 grudnia 2015, 19:37
Jestem jedyny, który nie zna tego uczucia ?
Odpisz
28 lutego 2016, 16:52
nie
Odpisz
20 września 2015, 13:32
To uczucie.
Odpisz
13 września 2015, 22:48
nie jestem sam :p
Odpisz
13 września 2015, 12:59
Musialam...
Odpisz
12 września 2015, 23:12
True :D
Odpisz
12 września 2015, 20:22
Ach, nie ma to jak siły przylegania, zawsze spoko.
Odpisz
12 września 2015, 23:06
@darcus: ta.. szczególnie jak musisz wstać rano do szkoły :P
Odpisz
12 września 2015, 22:37
Ja to się czuje jak ci kosmici z strasznego filmu 3
Odpisz
12 września 2015, 22:15
Ja jestem Posejdon pan wszystkich prysznicy i osób w nich się znajdujących!
Odpisz
12 września 2015, 21:41
Ja biore prysznic w wannie,ale nie mam zasłonek i taka zabawa u mnie zazwyczaj kończy się zalaną podłogą
Odpisz
12 września 2015, 21:49
@popek9001: i know that feeling bro.
Odpisz
12 września 2015, 21:01
magia
Odpisz
12 września 2015, 20:58
A nie przypadkiem ...
Odpisz
Edytowano - 12 września 2015, 20:49
Ja tam się prędzej czuje, jakbym szczał palcami...
Odpisz
12 września 2015, 20:35
Wolę się kąpać w wannie
Odpisz
12 września 2015, 20:35
Ja tez tak mam 😉
Odpisz
12 września 2015, 20:39
@Windows_10: Komentarz napisany sekundę wcześniej od mojego LOL.
Odpisz
12 września 2015, 21:35
i tyle samo strzałek w dół LOL
Odpisz