Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wikki2002

11 kwietnia 2016, 22:01

Chyba większość osób tak robi, to przecież życie.

Avatar Szarok

9 maja 2021, 20:03

@wikki2002: np, ja tak robię

Avatar julka1280

16 czerwca 2015, 16:49

dlaczego ona nie ma ciała?

Avatar wikki2002

11 kwietnia 2016, 21:56

@julka1280: xd, dobra uwaga

Avatar Bella113

22 sierpnia 2014, 09:54

mój komp jak jest włączony to się świeci mu obudowa, a ja mam pokój obok ;d

Avatar sombra12542

18 lipca 2014, 20:59

: a ja jestem spiderwomen!XD

Avatar qbadrewnik

19 kwietnia 2014, 15:32

Ja mam nieco inaczej - Łapie za listwę (takie pare guzików przy wtyczce) i ***zielam do mojego pokoju obok :D

Avatar Wik2001

27 sierpnia 2012, 18:14

ja tak samo

Avatar adam18

27 stycznia 2013, 12:49

@Wik2001: ja tez xD

Avatar Perrie_Edwards

24 października 2013, 20:58

@Wik2001: Ha , ja też ;3

Avatar Kuboser111

3 kwietnia 2014, 18:36

@Perrie_Edwards: I Co? Nabierają Się? x3

Avatar rado88

27 grudnia 2013, 17:48

ja nie

Avatar lena43211234

10 października 2012, 21:00

sama prawda ;*

Avatar Draculaura89

6 lipca 2012, 21:29

dobre!

Avatar Zuziak

17 czerwca 2012, 22:26

ja tak robie z książką bo można ją wsadzić szybko pod kołdre a lampkę wyłączyć i odstawić,z laptopem wolę nie ryzykować.Obrazek 5/5 i do ulubionych.

Avatar
Konto usunięte

17 czerwca 2012, 18:17

ja ***e haha ale śmieszny obrazek z przekazem i z życia wzięte

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2012, 11:15

Ten patyczak tułów odziedziczył chyba po ojcu, jak jego mama jest wielką głową... Z drugiej strony mam kilka pytań:
- Jak ona go poderwała?
- Jak na ślubie założyła obrączkę?
- Jak to możliwe, że ktoś żyje bez np. serca?
- W czym ona miała dziecko jak była w ciąży?

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2012, 15:05

Czy ty rozumiesz ze oni to memy i są nadludzcy ?

Avatar bobofrut

16 czerwca 2012, 20:40

facet jak ty wszystko tak na poważnie bieżesz to...
Może do cholery jasnej zrób to lepiej.
To są p a t y c z a k i co oznacza że mają być c h u d e i nie mieć miejsca np na serce.
Więc odpieprz się od patyczaków a sam rób lepsze postacie.

Z mojej strony obrazek fajny 4/5 to moja ocena

Avatar wikki2002

11 kwietnia 2016, 21:59

Właśnie, tu chodzi o memy, a nie tułów.

Avatar mikulek04

16 czerwca 2012, 16:56

ja mam komputer na drugim końcu mieszkania. mission failed

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2012, 12:15

Byłoby, by słychać praće komputera, ale za pomysł 4/5

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2012, 16:49

bo tego jest też 2 część gdzie własnie mama usłyszała komputer

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2012, 16:46

nieżle

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

To by wystarczyło

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Ostry ten sędzia

Za co ta premia

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka