Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Płać pan
To musiało być męczące
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2015, 13:10
Człowiek z natury dąży do przyjemności...
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:42
Czyli do przytulania :3
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:43
@XM9StudioPL: Do wszystkiego co uważa za przyjemne.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:44
chyba ze chodzi o Hitlera.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:45
@XM9StudioPL: Ty i Za**bistySer jesteście podobni. Obaj uwielbiacie przytulac.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:57
A co w tym złego?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:06
@lucky20: Hitler za przyjemne uważał zabijanie ;l
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:21
przytulanie jest dobre :)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:40
@Kacukox: Za**bistySer approves this!
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:47
Ja też lubię się przytulać c:
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:53
@XM9StudioPL: Do gw**cenia*
Odpisz
24 sierpnia 2015, 15:22
Jakbyś mnie znał osobiście, to wiedziałbyś, że też uwielbiam się przytulać :3 *tuli*
Odpisz
24 sierpnia 2015, 16:09
@XM9StudioPL: Tulenie się jest urocze. Może group hug?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 16:11
A ze mno kcesz przytulić? :3
Odpisz
24 sierpnia 2015, 16:14
@XM9StudioPL: *tuli*
Odpisz
24 sierpnia 2015, 16:17
Słodziutko :3 A tulić w realu? ^^
Odpisz
24 sierpnia 2015, 16:18
Gęś też chcę cię przytulić.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 16:36
*tuli*
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:54
Nic.
Odpisz
23 sierpnia 2018, 20:11
@XM9StudioPL: Czyli nie jestem człowiekiem, tylko ch*jem
Odpisz
8 grudnia 2021, 07:59
@lucky20: Hitler po prostu miał bardzo ciężkie życie
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:42
Sprawa zła całkowitego w książkach zawsze mnie zastanawiała. Jeśli jakaś postać jest zła, to zazwyczaj nie posiada ani jednej dobrej cechy i na nikim tej osobie nie zależy. Jakie to ma odzwierciedlenie w rzeczywistości? Przecież nikt nie może być aż tak zły aby mieć w wysokim poważaniu cały świat, nawet sam Hitler kogoś kochał i na kimś mu zależało.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:45
@Sakura_DeAnn: tak na jego kochance.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:50
@lucky20: I żonie? Rodzeństwu?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:51
@Sakura_DeAnn: Tez prawda.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:57
@Sakura_DeAnn: Tylko bratanka chciał zabić, ale o tym się nie mówi :-D
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:03
@randalf28: Chciał zabić jego jak i wszystkich którzy mu nie pasowali ale to nie zmienia faktu, że kogoś kochał.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 17:28
@Sakura_DeAnn: Całkowite zło jest możliwe, ale wtedy ulegają spaczeniu takie słowa jak: miłość, przyjaźń itd.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:04
@KingsMax: Takie spaczenie całej ludzkości byłoby możliwe ale jeszcze to nie słyszałam o człowieku niekochającym niczego i nikogo.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:10
@Sakura_DeAnn: Było wielu takich. :/ I wielu co kochali tylko pozornie.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:38
Eminem i Xzibit
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2015, 14:16
Nie do końca. Ja nienawidzę naszych sąsiadów, od kiedy dowiedziałem się, że istnieją (tych na zachód).
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:58
a Voldemort?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:48
Piękne słowa.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:22
To po prostu na logikę nie może być prawda. Przynajmniej nie we wszystkich przypadkach. Ktoś przecież musiał nienawiść odkryć naturalnie, żeby nauczyć jej innych. A oni musieli chcieć się jej nauczyć.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:23
@Mijak: Po co ??!!
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2015, 13:25
@lucky20: Bo to mechanizm ewolucyjnie ułatwiający przetrwanie. Tak samo, jak miłość.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:28
@Mijak: Masz rację szkoda że istnieje smutek ból itp.. ale nie było by życia w pewnym sensie.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:31
@lucky20: To nie do końca tak. To, że smutek, ból, nienawiść i głupota są naturalne nie oznacza jeszcze, że nie powinno się z nimi walczyć.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:33
@Mijak: True story (;
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:22
Czy wy też macie takie uczucie że nie wiecie co niektórzy piszą na jeja ale dajecie mu strzałke w górę.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:21
ta zaraz "zniknie" mu kubek z napojem
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:17
Nienawiść też jest naturalna, ale w dzisiejszym świecie rasizm jest wyuczony.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:16
Niby z czarnym w piwnicy Lady Panku nie posluchasz, ale to nie znaczy ze znajomosci nie mozna utrzymac.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:14
Słodkie dzieci mi jest obojętzne czy człowiek jest czarny czy biały człowiek zto cłowiek nie ważne jaki mały
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:12
bez czarnych charakterów byłoby nudno
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:08
Każdy człowiek ma w sobie jakiś mały okruch dobra:)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 13:06
Nikt nie rodzi się rasistą. Mi osobiście kolor skóry wcale nie przeszkadza. Gdyby mój zięć miałby być czarny, to w czym problem ? Skoro się kochają :\/
Odpisz