Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

20 czerwca 2019, 21:57

C
Z
A
R
N
U
C
H

Avatar zolty103

26 sierpnia 2015, 13:23

Zazwyczaj ze szkołą jest tak:

Jak jest szkoła, tęsknisz za wakacjami.
Jak są wakacje, to lipiec spędzasz przed kompem a w sierpniu narzekasz że nudno.

Avatar iger3

26 sierpnia 2015, 13:33

@zolty103: Chyba że masz kolegów i razem gracie w piłkę, czy cokolwiek można by robić z kolegami na dworze :D Chociaż w te gorące dni to rzeczywiście lepiej siedzieć w domu :P

Avatar MrDanielos

6 września 2015, 12:36

@zolty103: Smutno tak nie mieć kolegów co?

Avatar
kroganin

31 sierpnia 2015, 18:37

dowiedział się że kolor jego skóry nie pozwala na nic innego niż bycie dilerem.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
kroganin

5 maja 2016, 20:41

@PrawdziwaRey: Do zobaczenia.

Avatar PrawdziwaRey

5 maja 2016, 20:45

Żegnam

Avatar FireSpell

Edytowano - 27 sierpnia 2015, 14:26

Jak słodko...
Dzieciak ma ojca na koszulce.

Avatar kokomando

27 sierpnia 2015, 02:02

Nigga, that sucks

Avatar nikttaki

26 sierpnia 2015, 21:00

,,jak to, do bawełny?,,

Avatar Wezyr

26 sierpnia 2015, 14:52

Powinien się cieszyć, bo jego bracia którzy nie wyjechali do USA nie wiedzą jak wygląda szkoła.

Avatar ALKATRAZ

26 sierpnia 2015, 13:33

olej szkołę, zostań He-manem

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Xdejszyn

26 sierpnia 2015, 13:38

@ALKATRAZ: Jesteś piep**onym geniuszem!

Avatar Hartio

26 sierpnia 2015, 14:14

@FreakZ: I to na pewno. Ostatnio pisze bardzo dużo takich komentarzy.

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 13:04

Nawet lew na koszulce jest smutny

Avatar Malex

26 sierpnia 2015, 13:02

Znam to uczucie

Avatar
Konto usunięte

22 sierpnia 2015, 18:45

Fajny ten szympans ^^

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar piotrekwariat

27 sierpnia 2015, 20:30

Wiem, że to znaczy przypadkowy, ale to zabrzmiało jakby Ci nie można było zwrócić uwagi. I dzięki za tytuł, ale ch**owy humor mi tam nie przeszkadza, ale rasizm już trochę tak.

Avatar
Konto usunięte

11 lipca 2018, 16:17

Kiedyś dawano strzałki w dól za tyakie komentarze, teraz w górę

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Angielskie śmieszki

To się nie może nie udać

Rel

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka