Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

7 czerwca 2016, 20:28

Polska vs Czechy

Avatar
Konto usunięte

2 lipca 2018, 01:38

hej

Avatar Nyyyga_

5 marca 2014, 18:16

zniszczyło mi dzieciństwo ;_;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 lutego 2014, 17:08

statystyki:
reksio: inteligencja 5 atak 6 szybkość 4
krecik: inteligencja 4 atak 5 szybkość 2 dodatek łopata + 2 ataku
wyniki: reksio jest mądrzejszy od krecika
krecik zadaje większe obrażenia od reksia
reksio jest szybszy od krecika
czyli reksio wygrywa

Avatar loloja

8 kwietnia 2013, 18:43

reksio:
zalety agresywny mocne zęby,szybki i odważny
wady:okropnie głupi
krecik:
zalety:ma łopatę
wady:thórzliwy,głupi jak but(jeszcze bardziej od reksia
więc finalnie reksio wygra

Avatar
Konto usunięte

1 marca 2013, 17:36

reksio bo go rozsarpie zębami i tylko troche bedzie go bbolec glowa

Avatar jakub17

16 stycznia 2013, 13:05

Reksio Reksio

Avatar
Konto usunięte

3 listopada 2012, 10:16

krecik

Avatar dodo202

15 czerwca 2012, 14:17

ten gość co stworzył krecika nie żyje ale krecik to była fajna bajka

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2012, 14:43

@dodo202: A ja w dzieciństwie krecika nie znosiłam. Jakoś dla mnie strasznie nudny był >.<

Avatar chupacabra001

15 czerwca 2012, 18:23

Nie bluźnij.

Avatar dodo202

17 czerwca 2012, 10:10

każdy lubi co innego :)

Avatar pataraka

10 sierpnia 2012, 10:57

to znacz ze urodziles sie 5 lat temu?

Avatar usteczka123

18 czerwca 2012, 13:05

krecik i reksio są fajni i 1 i2

Avatar glukonard70

17 czerwca 2012, 11:22

I tak krecik wygrał ( Wiem to z obrazka )

Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2012, 17:03

przed meczem REKSIO REKSIO po meczu KRECIK KRECIK

Avatar kokomando

16 czerwca 2012, 09:25

Sorry ale wole krecika prosze o nie minusowanie to moje zdanie.

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2012, 21:46

Ja lubiłem Krecika, ale jak już wspomniał Tachu dostanie reflektorami po oczach.

Avatar kama12345

15 czerwca 2012, 21:43

super
bardzo ale to bardzo podoba mi się ten obrazek
5/5 i do ulu

Avatar balbinoss

15 czerwca 2012, 18:35

Zabrakło Bolka i Lolka jako dresów... :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar mycha1000
Dodane przez: mycha1000

Zdeklasowani znowu

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Niezniszczalne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka