Już jutro: Krecik vs. Reksio
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 czerwca 2016, 20:28
Polska vs Czechy
Odpisz
2 lipca 2018, 01:38
hej
Odpisz
5 marca 2014, 18:16
zniszczyło mi dzieciństwo ;_;
Odpisz
Edytowano - 27 lutego 2014, 17:08
statystyki:
reksio: inteligencja 5 atak 6 szybkość 4
krecik: inteligencja 4 atak 5 szybkość 2 dodatek łopata + 2 ataku
wyniki: reksio jest mądrzejszy od krecika
krecik zadaje większe obrażenia od reksia
reksio jest szybszy od krecika
czyli reksio wygrywa
Odpisz
8 kwietnia 2013, 18:43
reksio:
zalety agresywny mocne zęby,szybki i odważny
wady:okropnie głupi
krecik:
zalety:ma łopatę
wady:thórzliwy,głupi jak but(jeszcze bardziej od reksia
więc finalnie reksio wygra
Odpisz
1 marca 2013, 17:36
reksio bo go rozsarpie zębami i tylko troche bedzie go bbolec glowa
Odpisz
16 stycznia 2013, 13:05
Reksio Reksio
Odpisz
3 listopada 2012, 10:16
krecik
Odpisz
15 czerwca 2012, 14:17
ten gość co stworzył krecika nie żyje ale krecik to była fajna bajka
Odpisz
15 czerwca 2012, 14:43
@dodo202: A ja w dzieciństwie krecika nie znosiłam. Jakoś dla mnie strasznie nudny był >.<
Odpisz
15 czerwca 2012, 18:23
Nie bluźnij.
Odpisz
17 czerwca 2012, 10:10
każdy lubi co innego :)
Odpisz
10 sierpnia 2012, 10:57
to znacz ze urodziles sie 5 lat temu?
Odpisz
18 czerwca 2012, 13:05
krecik i reksio są fajni i 1 i2
Odpisz
17 czerwca 2012, 11:22
I tak krecik wygrał ( Wiem to z obrazka )
Odpisz
16 czerwca 2012, 17:03
przed meczem REKSIO REKSIO po meczu KRECIK KRECIK
Odpisz
16 czerwca 2012, 09:25
Sorry ale wole krecika prosze o nie minusowanie to moje zdanie.
Odpisz
15 czerwca 2012, 21:46
Ja lubiłem Krecika, ale jak już wspomniał Tachu dostanie reflektorami po oczach.
Odpisz
15 czerwca 2012, 21:43
super
bardzo ale to bardzo podoba mi się ten obrazek
5/5 i do ulu
Odpisz
15 czerwca 2012, 18:35
Zabrakło Bolka i Lolka jako dresów... :P
Odpisz