Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanPiernik

11 stycznia 2024, 19:02

Gra

Avatar sktoss

5 października 2015, 17:02

hahahahahahaahhahahahahahahahahahahhahahahaha

Avatar RoundHere

25 sierpnia 2015, 18:43

Spełnienie moich marzeń... Aż chce się grać na Pegazie/NESie/Famicomie.

Avatar Smashrum

25 sierpnia 2015, 14:04

jest! wreszcie będę miał nową grę!

Avatar Agent00Kurczak

25 sierpnia 2015, 13:55

Wy sie smiejecie, a w Chinach graja juz w HL3.

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2015, 13:48

kiedy wersja na MS-DOS i i na stacjonarny

Avatar FreezyPop

25 sierpnia 2015, 13:08

Te logo "Nintendo" ;-;

Avatar Vedzinia

25 sierpnia 2015, 13:42

@FreezyPop: chodź tu do mnie mój frezerku.

Avatar JPsoldier

25 sierpnia 2015, 13:31

Za 6 dni szkoła !

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2015, 13:32

@JPsoldier: To dobrze.

Avatar mooped2

25 sierpnia 2015, 13:34

@JPsoldier: niestety ._.

Avatar Mati129

25 sierpnia 2015, 13:39

@JPsoldier: No i?

Avatar JPsoldier

25 sierpnia 2015, 17:49

@Mati129: Ze masz jeszcze 6 dni wakacji

Avatar Mati129

25 sierpnia 2015, 18:02

@JPsoldier: No i?

Avatar JPsoldier

25 sierpnia 2015, 18:46

@Mati129: To że bedziesz po 8 godzin w tygodniu przez 5 dni w tygodniu chodził do szkoły przez 10 mies

Avatar Mati129

25 sierpnia 2015, 18:58

@JPsoldier: No i?

Avatar JPsoldier

25 sierpnia 2015, 20:24

@Mati129: No i dobrze

Avatar Swagger409

25 sierpnia 2015, 13:28

Grałbym.

Avatar CEzikMaj

25 sierpnia 2015, 13:26

A grafika Ultra Low w rozdzielczości 10x10

Avatar RussiaBall

23 sierpnia 2015, 16:00

wiesz ze nokia to nie konsola...

Avatar dawid00s

23 sierpnia 2015, 16:09

@RussiaBall: n-gage

Avatar Macio29

23 sierpnia 2015, 18:50

@RussiaBall: PC to też nie konsola.

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2015, 13:13

@RussiaBall: No shit Sherlock.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Dzieci koleżanek twojej mamy

Nwm co ze mną nie tak

Angielskie śmieszki

Fajnie że odpowiedzieli

No to skrzynia biegów do wymiany

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka