Wersja na Nokię 3310 już niedługo!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Dzieci koleżanek twojej mamy
Nwm co ze mną nie tak
Angielskie śmieszki
Fajnie że odpowiedzieli
No to skrzynia biegów do wymiany
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 stycznia 2024, 19:02
Gra
Odpisz
5 października 2015, 17:02
hahahahahahaahhahahahahahahahahahahhahahahaha
Odpisz
25 sierpnia 2015, 18:43
Spełnienie moich marzeń... Aż chce się grać na Pegazie/NESie/Famicomie.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 14:04
jest! wreszcie będę miał nową grę!
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:55
Wy sie smiejecie, a w Chinach graja juz w HL3.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:48
kiedy wersja na MS-DOS i i na stacjonarny
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:08
Te logo "Nintendo" ;-;
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:42
@FreezyPop: chodź tu do mnie mój frezerku.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:31
Za 6 dni szkoła !
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:32
@JPsoldier: To dobrze.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:34
@JPsoldier: niestety ._.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:39
@JPsoldier: No i?
Odpisz
25 sierpnia 2015, 17:49
@Mati129: Ze masz jeszcze 6 dni wakacji
Odpisz
25 sierpnia 2015, 18:02
@JPsoldier: No i?
Odpisz
25 sierpnia 2015, 18:46
@Mati129: To że bedziesz po 8 godzin w tygodniu przez 5 dni w tygodniu chodził do szkoły przez 10 mies
Odpisz
25 sierpnia 2015, 18:58
@JPsoldier: No i?
Odpisz
25 sierpnia 2015, 20:24
@Mati129: No i dobrze
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:28
Grałbym.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:26
A grafika Ultra Low w rozdzielczości 10x10
Odpisz
23 sierpnia 2015, 16:00
wiesz ze nokia to nie konsola...
Odpisz
23 sierpnia 2015, 16:09
@RussiaBall: n-gage
Odpisz
23 sierpnia 2015, 18:50
@RussiaBall: PC to też nie konsola.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:13
@RussiaBall: No shit Sherlock.
Odpisz