Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

14 sierpnia 2017, 18:51

NO TO PO CH*J W TEN SHIT GRASZ?!

Avatar xRobsonN

25 sierpnia 2015, 23:19

Ja miałem tak, że w drużynie byłem ja, jakiś polaczek 3 rusków. Gryźli się ciągle oczywiście przegraliśmy 16:2, bo z takimi ludźmi się nie da grać. #GoldNova1

Avatar Rajasin

7 listopada 2015, 11:03

@xRobsonN: Mam tak samo #Kałach

Avatar Archeologwinternetach

7 marca 2017, 21:36

@xRobsonN: Przegrałem raz 22:6. Miałem staty 6/2. Team był tak ch*jowy, że 1 v 4 nie mogli zrobić.

Avatar xAzumiKx

25 sierpnia 2015, 17:56

Family of guy uwielbiam tą kreskówę/serial nie mam pewności....

Avatar miki322

26 sierpnia 2015, 00:25

@xAzumiKx: family guy nie family od guy i oglądałem oba teodcinki

Avatar RoundHere

25 sierpnia 2015, 18:40

W Docie 2 to samo :/.

Avatar JPsoldier

25 sierpnia 2015, 18:01

Ja mam tak , że tylko ja w drużynie umiem w cs grac a reszta nie wie gdzie celownik jest na ekranie . Zwykle różnica punktów mniej więcej wygląda tak :

Ja : 50 pkt
Wku*wiajacy rusek : 16 pkt
Polska spinajaca się cebula : 10 pkt
Rusek : 6 pkt
Rusek v2 : 3
#Silver 2

Avatar GetRekt_MLG

25 sierpnia 2015, 18:14

@JPsoldier: A ja zwykle jestem ostatni, bo drużyna się nie angażuje i zamiast lecieć na bombę kampią sobie w losowych miejscach ;-;

Avatar KingsMax

25 sierpnia 2015, 15:20

Star conflict: max 3 dobrych graczy w drużynie i 7 noobów kontra to samo.

Avatar Mijak

25 sierpnia 2015, 14:17

Drużyna przeciwnika to dzieciak i pies, a twoja drużyna to zawodowcy, którzy wygłupiają się żeby dać im fory.

Avatar FreezyPop

25 sierpnia 2015, 14:55

@Mijak: W tej grze to pewnie 99% to dzieci.

Avatar Mijak

25 sierpnia 2015, 15:12

@FreezyPop: Ale na pewno nie w wieku Stewie'go.

Avatar FreezyPop

25 sierpnia 2015, 15:12

@Mijak: Ale z IQ -999

Avatar Mijak

25 sierpnia 2015, 15:14

@FreezyPop: IQ Stewie ma akurat dość wysokie. Ale i tak jest głuptasem.

Avatar FreezyPop

25 sierpnia 2015, 15:15

@Mijak: Mi chodziło o dzieciaki w CS'ie, Stevie bodajże raz pobił Kool Aid Guy'a.

Avatar TheOrzech_PL

25 sierpnia 2015, 14:58

1 team pro smurf 2 team nooby ruskie

Avatar mooped2

25 sierpnia 2015, 14:51

to nie graj w to gówno

Avatar Lekki69

25 sierpnia 2015, 14:37

Ale szczerze? Znudziły mi się obrazki ale kiedy zobaczyłem ten karabin XD i ten ich entuzjazm i skupienie

Avatar Fatality14

25 sierpnia 2015, 14:36

Albo pomyliłem zakładki z poczekalnią albo to jest na głównej, proszę, niech to będzie poczekalnia.

Avatar Gaiaphage

25 sierpnia 2015, 14:24

To już się robi nudne.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dwa oblicza

Płać pan

Nie są aż takie pyszne

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Przerwa na herbatkę

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka