Gdy gram w Counter Strike'a
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dwa oblicza
Płać pan
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Przerwa na herbatkę
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2017, 18:51
NO TO PO CH*J W TEN SHIT GRASZ?!
Odpisz
25 sierpnia 2015, 23:19
Ja miałem tak, że w drużynie byłem ja, jakiś polaczek 3 rusków. Gryźli się ciągle oczywiście przegraliśmy 16:2, bo z takimi ludźmi się nie da grać. #GoldNova1
Odpisz
7 listopada 2015, 11:03
@xRobsonN: Mam tak samo #Kałach
Odpisz
7 marca 2017, 21:36
@xRobsonN: Przegrałem raz 22:6. Miałem staty 6/2. Team był tak ch*jowy, że 1 v 4 nie mogli zrobić.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 17:56
Family of guy uwielbiam tą kreskówę/serial nie mam pewności....
Odpisz
26 sierpnia 2015, 00:25
@xAzumiKx: family guy nie family od guy i oglądałem oba teodcinki
Odpisz
25 sierpnia 2015, 18:40
W Docie 2 to samo :/.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 18:01
Ja mam tak , że tylko ja w drużynie umiem w cs grac a reszta nie wie gdzie celownik jest na ekranie . Zwykle różnica punktów mniej więcej wygląda tak :
Ja : 50 pkt
Wku*wiajacy rusek : 16 pkt
Polska spinajaca się cebula : 10 pkt
Rusek : 6 pkt
Rusek v2 : 3
#Silver 2
Odpisz
25 sierpnia 2015, 18:14
@JPsoldier: A ja zwykle jestem ostatni, bo drużyna się nie angażuje i zamiast lecieć na bombę kampią sobie w losowych miejscach ;-;
Odpisz
25 sierpnia 2015, 15:20
Star conflict: max 3 dobrych graczy w drużynie i 7 noobów kontra to samo.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 14:17
Drużyna przeciwnika to dzieciak i pies, a twoja drużyna to zawodowcy, którzy wygłupiają się żeby dać im fory.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 14:55
@Mijak: W tej grze to pewnie 99% to dzieci.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 15:12
@FreezyPop: Ale na pewno nie w wieku Stewie'go.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 15:12
@Mijak: Ale z IQ -999
Odpisz
25 sierpnia 2015, 15:14
@FreezyPop: IQ Stewie ma akurat dość wysokie. Ale i tak jest głuptasem.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 15:15
@Mijak: Mi chodziło o dzieciaki w CS'ie, Stevie bodajże raz pobił Kool Aid Guy'a.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 14:58
1 team pro smurf 2 team nooby ruskie
Odpisz
25 sierpnia 2015, 14:51
to nie graj w to gówno
Odpisz
25 sierpnia 2015, 14:37
Ale szczerze? Znudziły mi się obrazki ale kiedy zobaczyłem ten karabin XD i ten ich entuzjazm i skupienie
Odpisz
25 sierpnia 2015, 14:36
Albo pomyliłem zakładki z poczekalnią albo to jest na głównej, proszę, niech to będzie poczekalnia.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 14:24
To już się robi nudne.
Odpisz