Gdyby wikingowie zobaczyli ilościowe dane o islamskich imigrantach w Szwecji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Żartownisie
Hobby dla faceta
Nigdy na to nie wpadną
Tacy to pożyją
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2015, 01:27
wikingowie i shotgun? czy tylko mi coś tutaj nie pasuje?
Odpisz
6 marca 2017, 22:15
@seweryn111: SWEDIAN FUCK YEAH!
Odpisz
23 sierpnia 2015, 17:53
Na szczęście Bartosz z administracji nas wszystkich uratuje!! ^^
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2015, 20:16
@jacek1s: Bartosz? też jestem Bartosz!
Odpisz
23 sierpnia 2015, 20:28
Ale w administracji taki kozak jest tylko jeden.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 21:04
@jacek1s: heh zmieniłeś znów swoją postać (zdecyduj się kanapko, i tak nikogo nie oszukasz).
Odpisz
23 sierpnia 2015, 22:17
@Shadow_blade: Ale kanapką to ty go nie nazywaj.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 22:38
@SirPomarancza: Bo co?
Odpisz
23 sierpnia 2015, 23:02
@kamykPL: Bo tak nie lubi i interpretuje to tak jakbyś ty był katolikiem i cały czas by ci ktoś non-stop mówił że boga nie ma :v
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2015, 23:29
@SirPomarancza: Ale to jest kanapka ;-; i nic tego nie zmieni. Dla innych na zawsze pozostanie kanapką.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:10
@kamykPL: święta racja mój przyjacielu
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:29
Lol, ja też.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:15
@baretos: Bartkowa piątka!
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:37
@SirPomarancza: BO TO JA JESTEM KANAPKĄ.
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2015, 17:16
@jacek1s: mam pomysł tu pobijmy rekord odpisanych wiadomości
Jejowicze odpisujcie mu /\
. . . . . . . . .. . . . .. . . . . . . . . . |
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:06
Wcześniejszy tytuł, przed zmianą przez admina brzmiał: ,,Gdy admin zobaczył, co użytkownicy sądzą o jego obrazkach". Czyżby szanowny pan na literę B bał się prawdy?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:31
prawda w oczy kole, a na otarcie łez najlepsze są cycki
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:27
szwecja ball rip 2015 pamiętamy
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:24
"Sweden yes!"
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:03
Admin zmienił ten obrazek ;o
Odpisz
23 sierpnia 2015, 17:41
[*] dla bożydara
Odpisz
23 sierpnia 2015, 21:18
@elekt2o56: Bylo tak pieknie 60 ocen 5 a on skasowal 《°》
Odpisz
Edytowano - 23 sierpnia 2015, 17:55
Ogłaszam nabór na admina! Moja kandydatura:
Jestem na jeja od kilku lat chociaż konto założyłem dopiero miesiąc temu. Nie mam żadnego doświadczenia ale od czegoś trzeba zacząć. Obiecuję szybkie banowanie trolli i spamerów a także dodawanje swoich obrazków do poczekalni a nie zaraz na główną.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 18:13
@shizofrenik: Nikogo nie śmieszy mój żart. Przyda się pudło na minusy.
[__________]
Odpisz
23 sierpnia 2015, 18:17
@shizofrenik: Panie shizofrenik co obiecuje pan swoim wyborcom?
Odpisz
23 sierpnia 2015, 19:14
@Penseta: Mi by wystarczyło gdyby zakazał "ludziom" z działu gier wstawiać obrazki [____]
Odpisz
23 sierpnia 2015, 19:20
@AstronHK: inaczej nieogarniętym ludziom
Odpisz
23 sierpnia 2015, 20:03
@Penseta: Ustawię blokady. + 3 miesiąc ciąży na gry, + 5 lat na dowcipy + 10 na filmy, + 12 na obrazki. (Chyba ustanowię tu osobisty rekord strzałek w dół.)
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:38
@Penseta: Albo naćpanym.
Odpisz