Pierwszy wielki błąd młodości za 3... 2... 1...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Deal życia
Brawo za czujność!
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2015, 18:51
Włóżcie sobie takie w odbyt to jest ból. :'(
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:00
@xAzumiKx: A co? Wkładałeś?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 19:57
Tak.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:37
@xAzumiKx: ( ͡° ͜ʖ ͡ °)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:39
:-)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:39
:-)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 22:27
Nic dziwnego, przecież jest pedałem (tak powiedział!), on tak lubi. :|
Odpisz
4 lutego 2019, 21:21
@xAzumiKx: coo
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2015, 02:22
Moje dziecko zaraz się rozpłacze, lepiej zrobię Mu zdjęcie jak przystało na odpowiedzialnego rodzica.
Odpisz
23 sierpnia 2015, 22:01
Wasabi? To nieostre gówno? Co to w ogóle jest ostrość, nie znam tego.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:10
@XM9StudioPL:
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:04
[*]
Odpisz
22 sierpnia 2015, 16:41
a ty zamiast powiedzieć żeby wypluło to cyka fotki i się śmieje z bólu dziecka
Odpisz
22 sierpnia 2015, 17:04
@matiExtreme: To nie jest ból tylko ostry smak.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 17:13
@matiExtreme: Albo nawet tego nie zrobił, i tylko "cyknął" śmieszne zdjęcie :v
Odpisz
22 sierpnia 2015, 17:19
@MicrosoftEdge: ale dziecko to pewnie będą pewnie boleć język czy cuś
Odpisz
22 sierpnia 2015, 17:26
@matiExtreme: Oglądałeś WillExtreme'a? c:
Odpisz
22 sierpnia 2015, 19:52
Uwielbiam go!
Odpisz
22 sierpnia 2015, 20:23
@matiExtreme: To pewnie płaczesz na lekcjach wychowania do życia w rodzinie...
Odpisz
22 sierpnia 2015, 22:18
ale płaczesz z jakiego powodu śmiechu czy czegoś innego ?
Odpisz
23 sierpnia 2015, 10:40
@MicrosoftEdge: Nie ma takiego smaku jak ostry jest kwaśny , słodki , gorzki , umami , Ostry to poprostu ból .
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:13
@matiExtreme: Ale to dziecko jeszcze tego nie zjadło ;-;
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:35
Serio ? po tej minie myślałem że żuło już
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:07
@xAzumiKx: Spi***alaj geju jesteś głupi czy udajesz? Ostry smak to nie ból,ból odczuwasz wtedy kiedy cie twój stary zapina w dupe.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:10
@Young_Thug: A wiec tak gnojku jak nie masz o czymś pojęcia to się nie wypowiadaj.Co ma do rzeczy moja orietacja seksualna ?
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:15
@xAzumiKx: Ostry smak to nie ból tylko tak jak by pewna forma odczuwania bólu ale nie jest to ból tylko smak.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:16
@xAzumiKx: Zresztą i tak każdy wie że nie jesteś gejem...
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:18
@xAzumiKx: Właśnie,nie jesteś gejem.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:18
@Young_Thug: Ale nie isnieje taki smak jak ostry jest to ku*wa forma pie**olonego bólu więc się ze mną do cholery nie sprzeczaj.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:19
@MicrosoftEdge: Tak to sobie tłumacz bo nie masz u mnie szans
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:21
@xAzumiKx: W sumie smak ma np.papryczka chili i jej smaku towarzyszy ostrość czyli tak jakby ból. Ps:nie jesteś gejem.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 20:22
@Grammar_ZSRR: Nareszcie chociaż w pewnym stopniu inteligentna osoba.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 09:06
@matiExtreme: Spędzam trochę czasu z dziećmi, bo mama jest opiekunką i to jest typowa mina "no daj mi to" :P
Odpisz
25 sierpnia 2015, 09:55
No właśnie ja nie wiedziałem
Odpisz