Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Powodzenia
Fajnie że odpowiedzieli
Trzeba brać osobną torbę
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2015, 23:58
Skisłem XD.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 00:03
@Grammar_ZSRR: O ty ogórasku.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 22:19
@kubage123: You made my day bro (lepiej późno niż wcale)
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2015, 23:19
@baretos: moja dupa to nie beczka nie zakisisz ogóreczka
Odpisz
26 sierpnia 2015, 07:41
@Grammar_ZSRR: Dopiero? U mnie ogórki skisły dawno...
Odpisz
26 sierpnia 2015, 12:27
@Szoko: ._.
Odpisz
8 maja 2019, 17:27
@baretos: .-.
Odpisz
8 lutego 2017, 17:18
Zjadła przecinki, wielką literę i kropkę.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 22:16
polak nie gęsi, swój język znają
Odpisz
25 sierpnia 2015, 22:46
@ALKATRAZ: Po niektórych wątpię.
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2015, 23:11
@ALKATRAZ: *"Polacy nie gęsi, swój język mają"
Odpisz
26 sierpnia 2015, 12:41
@ALKATRAZ: to tłumaczy heszke w meszke
Odpisz
26 sierpnia 2015, 11:52
Heszka w meszke i szyszka... Co?
Odpisz
26 sierpnia 2015, 08:30
Znowu gang srajbani -'-
Odpisz
26 sierpnia 2015, 07:39
Mistrz ortografi od siedmiu boleści.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 02:31
Jako kulturalny internauta muszę tej oto damie niestety zwrócić uwagę ponieważ POPRAWNIE PISZĘ SIĘ 'CZY MOGŁABYM ZOSTAĆ ADMINISTRATORKĄ' dziękuję za czas jaki ty anonimowy internauto poświęciłeś na przeczytanie mego komentarza.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 03:30
@misterminister: Jakoż, że to było na facebooku nie zabłysłeś.
Twój tok rozumowania jest inwalidą.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 01:21
Byś baterię naładował :/
Odpisz
26 sierpnia 2015, 01:21
Nie jestem pewien...załamać się jej gustem muzycznym (gangiem Jugosławii/Plebanii) ?
Odpisz
26 sierpnia 2015, 01:14
jutro szukam "gang sralbanii czyli hejterzy gangu Albanii" na FB i lajkuje wszystkie...
Odpisz
25 sierpnia 2015, 23:27
Nie załadował mi się obrazek do końca i przez 5 minut myślałem o co chodzi.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 00:07
Jak by ktoś chciał to mogę komuś podesłać zdjęcie bez zamazanych danych osobowych xd.
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2015, 00:15
@Young_Thug: Daj XD
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2015, 00:17
Jak dostaniesz to mi wyślesz? :3
Odpisz
25 sierpnia 2015, 00:17
@Roonia: a potem mi
Odpisz
25 sierpnia 2015, 00:19
@Roonia: Ok :3
Odpisz
25 sierpnia 2015, 00:20
@TheThopaz: Wysłałabym ci,ale mam bana ;_; A USAball jest w moich kontaktach,więc jak mi się ban skończy to dopiero zobaczę :/
Odpisz
25 sierpnia 2015, 00:20
Dziękuję :3
Odpisz
25 sierpnia 2015, 00:22
@Roonia: Nie ma za co ^^ Mogę ci także na skype wysłać XD
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2015, 00:24
Proszę bardzo xd.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 00:24
Nie,lepiej w prywatnej wiadomości :v
Odpisz
25 sierpnia 2015, 00:26
@Young_Thug: Świetnie, baza danych NSA się powię... Nic nie słyszałeś.
Odpisz
25 sierpnia 2015, 00:27
@Roonia: A czm miał to wysyłać w prywatnej? Wielu osobom także się przyda xd (mi się przyda xd).
Odpisz
25 sierpnia 2015, 00:27
@Roonia: Udostępnił w komentarzu :v
Odpisz
25 sierpnia 2015, 00:28
Widzę :v
Odpisz
25 sierpnia 2015, 00:29
@Grammar_ZSRR: ⊙﹏⊙ Chciałam jej sprzedać pralkę po dobrej cenie ⊙﹏⊙
Odpisz
25 sierpnia 2015, 00:31
Ej mu się coś stanie za to że w komentarzu dodał te zdjęcie?
Odpisz
25 sierpnia 2015, 00:32
@Grammar_ZSRR: Raczej nie... Raczej...
Odpisz
25 sierpnia 2015, 08:07
@Young_Thug: Spalic ja! (Dzieki za dane)
Odpisz
25 sierpnia 2015, 08:25
@Roonia: rooniu tamten avatar był fajniejszy
Odpisz
25 sierpnia 2015, 08:29
@mooped2: Zmienię :v
Odpisz
25 sierpnia 2015, 08:38
@Roonia: widzię, dziękuję
Odpisz
25 sierpnia 2015, 08:47
@mooped2: Proszę bardzo :3
Odpisz
25 sierpnia 2015, 21:16
@Young_Thug: ja proszę
Odpisz
25 sierpnia 2015, 21:39
@Young_Thug: Z skąd ty to masz ?
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2015, 22:02
@Young_Thug: DIE
Odpisz
25 sierpnia 2015, 21:44
Typowy ajfon z padającą baterią. :v
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:04
Nie dość, że podstawówka to jeszcze ten szajs z Albanii ;w;
Odpisz
25 sierpnia 2015, 08:21
Ortografii może tak, ale interpunkcji już nie.
Odpisz