Ogień w zerowej grawitacji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Równi i równiejsi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mało znany szczegół
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 lutego 2016, 14:43
Raczej człowiek nie był w miejscu, gdzie nie ma grawitacji. Słońce albo ziemia cały czas go przyciągała. Może to jest czepianie się szczegółów, ale tak już mam.
Odpisz
28 stycznia 2017, 19:55
@hejt123: grawitacja na stacji kosmicznej jest niezauważalna ;/
Odpisz
5 lipca 2012, 14:34
Łał
Odpisz
21 czerwca 2012, 07:33
Ogień w zerowej grawitacji, miałby nijakie szanse żeby się palić, na ziemi Co2 pod wpływem grawitacji spada na dół gdyż jest minimalnie cięższy od powietrza. A bez grawitacj ten dwutlenek węgla, by się kumulował w okół ognia, i po kilku sekundach ten płomień raczej by zgasł.
Odpisz
21 czerwca 2012, 11:13
CO2 może się równie dobrze unosić do góry, bo jest rozgrzany
Odpisz
21 czerwca 2012, 11:14
@Baca_online: Wiem, nie wspomniałem o tym...
Dałem ci plusik :)
Odpisz
21 czerwca 2012, 12:58
Pod wpływem temperatury i reakcji chemicznej cząsteczki dostaną przecież jakąś prędkość, więc nie będą się kumulować. Dyfuzja będzie cały czas istnieć.
Odpisz
21 czerwca 2012, 17:35
@miken1200: Kumulować, chodziło mi o to że w najbliższej strefie, czyli np. 2dm^3, a nie w okół źródła.
Odpisz
21 czerwca 2012, 15:00
Magiczna bariera z Gothica
Odpisz
16 czerwca 2012, 14:23
nice
Odpisz
15 czerwca 2012, 17:50
Fajne :)
Odpisz