Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ola0020

20 września 2012, 15:25

Taaa... A tak dużo mówicie o wadach dziewczyn, to napiszcie teraz może swoje?

Avatar PanNiedzwiadek

18 marca 2018, 23:28

@ola0020: mężczyźni nie mają wad

Avatar Grzechoooo

28 listopada 2019, 21:28

@PanNiedzwiadek: Może to, że wchodzą w takie toksyczne związki?

Avatar Filipsss

6 lutego 2018, 18:25

Taką to ja bym ku*wa gołymi rękami zaj***ł... i poszedł potem grać

Avatar shilla

21 czerwca 2012, 15:34

Zacznijmy od tego, że nie każde dziewczyny tak mają -_- Ja jestem dziewczyną i nie pisze tak że najpierw chce żeby chłopak do mnie przyjechał a potem mówie żeby się walił -_-

Avatar usteczka123

1 lipca 2012, 08:24

@shilla: ja też tak robią przesłodzone landrynki

Avatar Normik

6 grudnia 2017, 17:57

@shilla: Bo nie macie chłopaka, przegrywy.

Avatar chihuahua111

25 marca 2013, 13:29

Dobrze zrobil ze przestal odpowiadac.

Avatar masterjoker

17 stycznia 2013, 15:01

kobieta to zagadka

Avatar elementiro

28 lipca 2012, 19:49

I weź tu zrozum kobietę... :/

Avatar michgol

25 października 2012, 20:48

@elementiro: kobieta: największa zagadka wszechświata

Avatar pataraka

23 czerwca 2012, 19:27

kobiety... nigdy ich nie zrozumem

Avatar usteczka123

1 lipca 2012, 08:22

@pataraka: one są takie że nie zrozumiesz nigdy na szczęście ja zadaje się z chłopakami i jestem najpopularniejszą dziewczyną która ich lubi a ciekawostka niektóre takie różowe landryny są takie jak na obrazku bay

Avatar michgol

21 czerwca 2012, 14:18

prawdziwa rozmowa z dziewczyną

Avatar Ktosiara

21 czerwca 2012, 14:48

@michgol: Zapomniałeś dopisać, że z szurniętą dziewczyną XD

Avatar michgol

22 czerwca 2012, 17:08

@Ktosiara: oj tam oj tam

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2012, 12:00

I dlatego nie mam dziewczyny

Avatar Artegorus

21 czerwca 2012, 12:09

taaaa.. dlatego

Avatar MaxiorPL

21 czerwca 2012, 12:14

Mówisz?... A myślałem że masz 14 lat <rocznikowo>i na razie nie potrzebna ci dziewczyna :P

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2012, 11:59

@MaxiorPL: to też fakt

Avatar
Konto usunięte

22 czerwca 2012, 12:00

@Artegorus: CO MASZ NA MYŚLI!?

Avatar bobofrut

21 czerwca 2012, 23:11

No i ten obrazek świetnie pokazuje że kobiety są PO***ONE

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2012, 20:40

5/5 i do ulu

Avatar Mnich1

21 czerwca 2012, 16:55

Nie wiem :D Bo nie miałem dziewczyny :D Smutny Mnich ;]

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2012, 16:28

C: Pieprz się napis jestrze raz to zglosze na policje !!!!!!!!!!!!!

Avatar
Konto usunięte

21 czerwca 2012, 15:34

hahahaha tak ja to dobrze znam :D

Avatar mati90

21 czerwca 2012, 15:30

Haha dobrze jej tak

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

A, okej

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Były nóżki, nie ma nóżek

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka