Chłopak i dziewczyna: Korespondencja smsowa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
A, okej
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Były nóżki, nie ma nóżek
Najbardziej realistyczny spośród modów
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2012, 15:25
Taaa... A tak dużo mówicie o wadach dziewczyn, to napiszcie teraz może swoje?
Odpisz
18 marca 2018, 23:28
@ola0020: mężczyźni nie mają wad
Odpisz
28 listopada 2019, 21:28
@PanNiedzwiadek: Może to, że wchodzą w takie toksyczne związki?
Odpisz
6 lutego 2018, 18:25
Taką to ja bym ku*wa gołymi rękami zaj***ł... i poszedł potem grać
Odpisz
21 czerwca 2012, 15:34
Zacznijmy od tego, że nie każde dziewczyny tak mają -_- Ja jestem dziewczyną i nie pisze tak że najpierw chce żeby chłopak do mnie przyjechał a potem mówie żeby się walił -_-
Odpisz
1 lipca 2012, 08:24
@shilla: ja też tak robią przesłodzone landrynki
Odpisz
6 grudnia 2017, 17:57
@shilla: Bo nie macie chłopaka, przegrywy.
Odpisz
25 marca 2013, 13:29
Dobrze zrobil ze przestal odpowiadac.
Odpisz
17 stycznia 2013, 15:01
kobieta to zagadka
Odpisz
28 lipca 2012, 19:49
I weź tu zrozum kobietę... :/
Odpisz
25 października 2012, 20:48
@elementiro: kobieta: największa zagadka wszechświata
Odpisz
23 czerwca 2012, 19:27
kobiety... nigdy ich nie zrozumem
Odpisz
1 lipca 2012, 08:22
@pataraka: one są takie że nie zrozumiesz nigdy na szczęście ja zadaje się z chłopakami i jestem najpopularniejszą dziewczyną która ich lubi a ciekawostka niektóre takie różowe landryny są takie jak na obrazku bay
Odpisz
21 czerwca 2012, 14:18
prawdziwa rozmowa z dziewczyną
Odpisz
21 czerwca 2012, 14:48
@michgol: Zapomniałeś dopisać, że z szurniętą dziewczyną XD
Odpisz
22 czerwca 2012, 17:08
@Ktosiara: oj tam oj tam
Odpisz
21 czerwca 2012, 12:00
I dlatego nie mam dziewczyny
Odpisz
21 czerwca 2012, 12:09
taaaa.. dlatego
Odpisz
21 czerwca 2012, 12:14
Mówisz?... A myślałem że masz 14 lat <rocznikowo>i na razie nie potrzebna ci dziewczyna :P
Odpisz
22 czerwca 2012, 11:59
@MaxiorPL: to też fakt
Odpisz
22 czerwca 2012, 12:00
@Artegorus: CO MASZ NA MYŚLI!?
Odpisz
21 czerwca 2012, 23:11
No i ten obrazek świetnie pokazuje że kobiety są PO***ONE
Odpisz
21 czerwca 2012, 20:40
5/5 i do ulu
Odpisz
21 czerwca 2012, 16:55
Nie wiem :D Bo nie miałem dziewczyny :D Smutny Mnich ;]
Odpisz
21 czerwca 2012, 16:28
C: Pieprz się napis jestrze raz to zglosze na policje !!!!!!!!!!!!!
Odpisz
21 czerwca 2012, 15:34
hahahaha tak ja to dobrze znam :D
Odpisz
21 czerwca 2012, 15:30
Haha dobrze jej tak
Odpisz