Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trzykrotny T
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 kwietnia 2009, 16:14
Oj ludzie . . .
Wy i wasze problemy .
A obrazek nie jest za bardzo śmieszny
Odpisz
3 stycznia 2022, 20:16
@ada974: Tak
Odpisz
17 czerwca 2021, 17:54
Rel
Odpisz
9 kwietnia 2009, 13:54
Nie śmieszne...
Odpisz
9 kwietnia 2009, 13:51
Mój laptop tak wylądował na maskę i popsuł wycieraczkę w długiej deszczowo-mglistej drodze. Ja tego nie zrobiłam...
Odpisz
4 kwietnia 2009, 15:19
anty_kajko (...)
A ty jak ten debil zwracasz na wszystko uwagę. Jak małe dziecko normalnie... :/
Widać, że tak naprawdę jesteś normalnym Kajko.
Szkoda mi ciebie i twoich starych.
Odpisz
4 kwietnia 2009, 14:30
heh no co pani sobie półeczkę zrobiła xD 4/5
a co do komentów babasss i anty_kajko_i_inni -> weź mu nie zwracaj uwagi bo on się tym pewnie podnieca :P
Odpisz
4 kwietnia 2009, 12:55
Pewnie w IKEI była wyprzedarz xD
Widać, że baba bo torebke zostawiła na dachu idiotka...
Odpisz
4 kwietnia 2009, 12:43
popieram anty_kajko_i_inni bo ja koham kajko
Odpisz
4 kwietnia 2009, 12:15
To co, że za kółkiem kobieta siedzi? 4/5
Odpisz
4 kwietnia 2009, 12:09
Ale ty nie, kajko ;(
Co do obrazka... 4/5, mały błąd w opisie, ale co tam.
Odpisz
4 kwietnia 2009, 11:27
Kajko jest normalny!!!!
Odpisz
4 kwietnia 2009, 11:00
kapitanprajs56: O co ci chodzi?;/
Obrazek: Dosyć dziwny pomysł :P...Nie polecam otwierać coca-coli po takiej jeździe...Na wszelki wypadek ^^
Odpisz
4 kwietnia 2009, 10:52
Jestem 1018!!! 4/5
Odpisz
4 kwietnia 2009, 10:35
Wspaniały sposób wożenia zakupów 5/5
Odpisz
4 kwietnia 2009, 10:33
Pewnie w IKEI była wyprzedarz xD
Widać, że baba bo torebke zostawiła na dachu idiotka...
Odpisz