Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Predator_PL

2 września 2016, 16:59

Typowy brian XD jechał na rowerze skończył mu się łańcuch
strzelał do babci zabił 8 osób...
zaśpiewał 100 lat babci w 100 urodziny...

Avatar didermaciek7160

16 kwietnia 2016, 09:43

Grał w MiceForce

Dostał bana za podrywanie

Avatar YFYDB

12 września 2015, 17:21

za napisanie "wkuwać".

Avatar Mikson

12 września 2015, 13:00

a ja w fifie

Avatar MrsPerfect

27 sierpnia 2015, 14:05

xd

Avatar TheTemplar

27 sierpnia 2015, 14:18

@MrsPerfect: Twój komentarz odmienił moje życie.

Avatar MrsPerfect

27 sierpnia 2015, 14:22

@TheTemplar: nie dziękuj

Avatar matik711matik

27 sierpnia 2015, 14:35

@MrsPerfect: Ja dziękuję.

Avatar MrsPerfect

27 sierpnia 2015, 14:42

Avatar DeadExtreme

11 września 2015, 21:21

@TheTemplar: Najpierw trzeba je mieć.
Ba dum tss

Avatar Fox9191

12 września 2015, 08:55

@DeadExtreme: Mam nadzieję że pomogłem

Avatar LaPrincessA

11 września 2015, 23:02

Grał w Yandere simulator

Zabił senpai'a

Avatar Wpisz_nick

11 września 2015, 21:53

Też tak miałem w CS

Avatar PsychoKucykZFabrykiTeczy

11 września 2015, 21:44

Grał w The Sims

Zamknęli go w więzieniu za zabójstwo

Avatar FireSpell

11 września 2015, 21:22

to jest mozliwe

Avatar xdamix

11 września 2015, 20:56

Dostał bana bo... czitował w cs na botach

Avatar Green_Arrow

11 września 2015, 20:54

Grał w NFS.... Został zabity.

Avatar TheVixo

11 września 2015, 20:52

Bana, bana bana
hmm
bana, banana?

Avatar
Konto usunięte

12 września 2015, 09:53

@TheVixo: nie

Avatar TheVixo

12 września 2015, 10:19

ok

Avatar miszcz

Edytowano - 11 września 2015, 20:18

Gorzej jakby grał w singleplayer a i tak usłyszał co ktoś robił z jego matką.

Avatar Fatality14

11 września 2015, 20:16

Dostał bana

Bo usuną grę.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tagi: #gracz, #pech, #memy, #gry, #ban

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Mało znany szczegół

Nigdy na to nie wpadną

Najbardziej realistyczny spośród modów

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Młodzi gniewni

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka