Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Phi!
Ostry ten sędzia
Fajnie że odpowiedzieli
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2015, 22:06
teraz spróbuj to otworzyć
Odpisz
23 maja 2018, 19:32
@PanSowa12: sowa
Odpisz
23 maja 2018, 20:37
@daglasio: Ok
Odpisz
31 sierpnia 2017, 09:26
Czemu tam nie ma KEBABA?
Odpisz
25 października 2016, 17:47
Farciarz
Odpisz
12 września 2015, 11:33
On chciał zrobić sobie tylko selfie w odbiciu ;-;
Odpisz
11 września 2015, 20:35
I jak tam dzieci bez śmieciowego jedzenia w szkołach D:? Automaty R.I.P.
Odpisz
11 września 2015, 20:38
Haha, dobre!
Odpisz
11 września 2015, 20:41
A u mnie tylko paczuszki po 10 gram z płatkami z suszoną żurawiną i jakieś "energetyczne" napoje. Plz, w podstawówce?
Odpisz
Edytowano - 11 września 2015, 20:44
U mnie paluszków solonych ani wody gazowanej nie kupisz...
Odpisz
11 września 2015, 20:49
Pfff... U nas sklep zamknęli.
Odpisz
11 września 2015, 20:52
@Prooamix: U nas chyba też, a w automacie to tylko jakieś soczki ;-;
Odpisz
11 września 2015, 20:55
@kamykPL: U nas nawet automatu nie ma. ;-;
Odpisz
11 września 2015, 21:37
@kamykPL: u mnie nic się nie zmieniło, zabrali tylko automat z colą ale dalej jest z kawą i herbatą, teraz nie ma jak wypić fanty na przerwie przed 9 lekcją :/
choć w sklepiku dalej są pierogi, pepsi, tymbark, 7-days i wiele więcej tyle że niestety po 7 godzinie lekcyjnej zamykają :/
Odpisz
11 września 2015, 21:43
@bylejakbylegdzie: Pierogi?
Odpisz
11 września 2015, 21:47
@makajet: pierogi(ruskie, mięsne, z kapustą), placki, naleśniki(z serem lub nutellą), sałatki (z fetą, kurczakiem i czymś jeszcze), kanapki z serem/szynką/serem i szynką
Odpisz
11 września 2015, 21:58
@bylejakbylegdzie: U mnie drożdżówki kanapki i zapiekanki. :C
Odpisz
12 września 2015, 09:13
@makajet: a drożdżówki też są ale mało kto je kupuje
Odpisz
12 września 2015, 10:05
@bylejakbylegdzie: Placki w sensie że ciasta? Świętokrzyskie? :P
Odpisz
12 września 2015, 10:10
@Prooamix: łącze się w bólu ani sklepiku bo zamknęli ani automatu
Odpisz
12 września 2015, 10:16
czekaj na gimbaze, tam są chociaż Grześki
Odpisz
12 września 2015, 10:27
@makajet: placki ziemniaczane
Odpisz
12 września 2015, 10:32
@bylejakbylegdzie: Aha, bo u moich kuzynów w Świętokrzyskim na ciasto mówi się placek. :P
Odpisz
12 września 2015, 00:44
Koledzy z klasy kiedyś ukradli automat :P
Odpisz
12 września 2015, 07:38
@kosodrzewina111: JAK?!
Odpisz
12 września 2015, 08:55
@kosodrzewina111: Automat Kałasznikowa?
Odpisz
12 września 2015, 10:28
@kosodrzewina111: bitch please u mnie kradli drzwi z kibla :D
Odpisz
12 września 2015, 10:29
@ShadowNorman: normalnie, odpinasz kabel i bierzesz automat aż taki ciężki nie jest w 4 można udźwignąć
Odpisz
12 września 2015, 09:21
szczęściarz
Odpisz
12 września 2015, 07:47
Widzę doritosy, smoke wid evrydaay.
Odpisz
11 września 2015, 23:13
Jak wsadzisz łapę to dasz radę chwycić coś i zrzucić do tej przestrzeni. Wyciągasz łapę i bierzesz to co zdobyłeś.
Odpisz
11 września 2015, 21:47
Odpisz
11 września 2015, 21:28
ciperki
Odpisz
11 września 2015, 21:07
Headżyd.
Odpisz
11 września 2015, 20:53
Mi raz wypadły dwa batoniki za jednym razem.
Odpisz
11 września 2015, 20:17
Żydzi i wszystkiego jasne...
Odpisz
11 września 2015, 20:09
Izrael!!! I wszystko jasne.
Odpisz