Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rozwalgo

14 września 2015, 17:56

Mieszkam w Gdańsku i nigdy nie widziałem ._.

Avatar ewelkapl

8 stycznia 2017, 17:01

@rozwalgo: Ja też.

Avatar Ameron

5 maja 2017, 10:10

@rozwalgo: Gdańsk nie mały...

Avatar
German_Shepherd

13 września 2015, 22:47

Atak feministek confirmed

Avatar Myszkapl

29 sierpnia 2015, 10:34

Trochę bez sensu, badania wykazały, że mężczyzna i kobiet używają dziennie bardzo zbliżonej liczby słów, przy czym mężczyzna nawet trochę więcej.

Avatar Shibitsu

Edytowano - 29 sierpnia 2015, 11:32

@Myszkapl: To wszystko dlatego, że ludzie kierują się stereotypami.

Avatar Myszkapl

29 sierpnia 2015, 11:48

@Shibitsu: Może pewnego dnia ludzie przestaną szerzyć stereotypy o płciach, religiach, rasach, gatunkach. Wszyscy by na tym zyskali.

Avatar FireSpell

29 sierpnia 2015, 16:43

@Myszkapl: Zakłady zbrojeniowe też?

Avatar dustin2001

13 września 2015, 20:39

@Myszkapl: Ja tam lubię stereotypy, tylko szkoda, że często się sprawdzają.

Avatar Rafael223456

13 września 2015, 22:10

@Myszkapl: Mężczyzna gada więcej od kobiety ciekawe, w takim razie nieźle rozgadany musi być :p

Avatar Rafael223456

13 września 2015, 22:11

@Myszkapl: Stereotypami ludzie żyją i będą żyć a co najgorsze będzie tych stereotypów tylko więcej

Avatar
RhobarIII

13 września 2015, 20:31

Heh...
-Jak myślicie, która jest damska, a która męska?
-Niech zgadnę. To ta z symbolem faceta?
Dla osób, którzy nie zrozumieli, kieruję prośbę o ponowne przeczytanie tego wycinku.

Avatar PROJECTPoland

29 sierpnia 2015, 11:48

W jakiej to restauracji?

Avatar Dzielnia

29 sierpnia 2015, 09:42

Bla bla bla.... To damska a bla to męska

Avatar SirPomarancza

29 sierpnia 2015, 13:00

@Dzielnia: No nie gadaj! Na serio!?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 13 września 2015, 20:29

@Dzielnia: Ić stont.

Avatar PaUlA213546

29 sierpnia 2015, 09:06

Jest oznakowanie toalety, więc widać która jest która.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ikony

Mało znany szczegół

To by wystarczyło

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka