Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sir_Snoge

7 września 2015, 19:57

Albo jak ktoś słucha na full na słuchawkach muzykę >.<

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar KKuubbaaa1

19 kwietnia 2019, 13:26

już czas

Avatar HOUSTON

20 kwietnia 2019, 21:59

@KKuubbaaa1: jezz to było dawno

Avatar DariaStaXD

30 sierpnia 2015, 15:28

Jadę sobie do galerii, a tam Hot 9 słuchają Gangu Albanii i gadają o narkotykach... Ciekawe jakie będą dzieci za kilka lat.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Freakok222

25 października 2015, 06:14

@WampirzycaMarcelina: moi koledzy z szóstej klasy (tak mam 12 lat) już palą piją się jeszcze tym chwalą i non stop Gang gównarzy

Avatar Winggher

27 marca 2017, 23:01

@DariaStaXD: *Kilka lat później
Jak już pewnie wiesz nadal poje**ne

Avatar Papyrusek

23 lipca 2016, 12:50

polecam do tej sprawy Edi'ego z Youtube.

Avatar Crobat

Edytowano - 30 sierpnia 2015, 14:12

>idź do szkoły
>po drugiej stronie ulicy idzie dzieciak
>nie ma słuchawek
>tłusty,czarny rap na całą ulicę
>popatrz na niego groźnie fhui
>dzieciak oku*wa.jpg
>wyłącza rapsy i przyspiesza kroku
>anon groźny
>wygryw

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar
Konto usunięte

16 grudnia 2015, 15:58

@Crobat: rekord strzałek w górę?

Avatar Crobat

16 grudnia 2015, 19:30

Nah,miewałem więcej.

Avatar kotouakk

7 września 2015, 19:56

Ostatnio na obozie dwaj goście, z którymi byłem w pokoju puszczali ciągle Gang Albanii ;-;

Avatar jarek200211

7 września 2015, 20:50

@kotouakk: Współczuję :-(

Avatar Freakok222

25 października 2015, 06:12

@kotouakk: ŚWINGA POPGA

Avatar albatrosia

8 września 2015, 21:09

Kiedyś słuchałam muzyki w szkole. Prawie nic nie słyszałam, więc podkręciłam słuchawki na maxa. Potem się okazało, że podkręciłam je tak bardzo, że było słychać z odległości półtora metra...

Avatar wiki11137

Edytowano - 7 września 2015, 19:55

Dla mnie to wstyd słuchać takiego gó**a jak Gang Plebanii. .__.

Avatar pawel4134

7 września 2015, 21:53

@wiki11137: Rena z gry Elsword? :D

Avatar wiki11137

8 września 2015, 07:29

@pawel4134: Zgadza się. :)

Avatar pawel4134

8 września 2015, 18:56

@wiki11137: Gramy razem?

Avatar loleksuper52

8 września 2015, 13:32

Ja zawsze naprawdę ZAWSZE mam słuchawki przy sobie.

Avatar jarek200211

Edytowano - 7 września 2015, 20:49

Boże... Na koloniach miałem coś takiego, że jedna w wychowawczyń puściła Gang Albanii na dyskotece, bo to była jej ulubiona piosenka ;-; A większość dzieci miało 6,8,9 lat :-P Najgorsze jest to, że te dzieci bardzo polubiły tą piosenkę :-S

A kiedy ostatnio, kiedy po wręcz istnej ku*wicy w szkole (8 godzin) wracałem do domu, a tu Co? 9 latki słuchają Gangu Z Dupani! Po prostu nie wytrzymałem, wyrwałem mu telefon z ręki i usunąłem mu tą piosenkę. Po tym zaczął płakać i wyzywać mnie od "hója, pi**y i siusisaka". Odpowiedziałem mu krótko: "Zamknij Się".

Avatar Crobat

7 września 2015, 21:25

@jarek200211: O ty chóju pi**o siusisiaku.

Avatar RobsonPlay

7 września 2015, 21:36

@Crobat: Co za h*j pipa siusiak

Avatar PurpleGirl

8 września 2015, 06:33

@jarek200211: u mnie w szkole na wszystkich przerwach cała szkoła słucha gangu sralbanii... Kiedy nauczycielka na chwilę wyjdzie z klasy - Gang Albanii. W toalecie - Gang Albanii. Nawet w pierwszej klasie Gang Albanii

Avatar jarek200211

8 września 2015, 09:27

@PurpleGirl: Współczuję :-(

Avatar Tymoslaw0

31 sierpnia 2015, 14:20

Ja jak zapomniałem słuchawek to cicho puszczam i przykładam do ucha ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

7 września 2015, 20:51

@Tymoslaw0: Ja daję głośność na 1 i wkładam sobie do rękawa. Nie spada, nikt nie słyszy poza mną. :v

Avatar Youtuber

7 września 2015, 23:18

@Hartio: chodzi o czasy fejmu kanapki

Avatar Goddess

30 sierpnia 2015, 14:10

Jak mnie wku*wia jak jadę autobusem i dzieci w ppodstawówki puszczają Gang Albanii albo inne gówna -_-

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar jarek200211

Edytowano - 7 września 2015, 20:51

@Crobat: Jak?! Chcę wiedzieć ;-)

Avatar Crobat

7 września 2015, 21:24

@jarek200211: Poszukaj na yt "Popek o dyskotece w podstawówce".

Avatar Angela336

7 września 2015, 21:02

* - to jest znicz z samym knotem dla bachorów

Avatar Arald98

7 września 2015, 19:50

To mi się przydarzyło z trzy, czy cztery razy... ech... Jedziesz sobie autobusem, wracasz do domu, a tu kilka siedzeń za tobą ktoś puszcza rapsy o legalizacji maryśki. Jasne, ja to popieram, ale czy cały autobus musi się tym interesować?

Avatar unicorn_zuzu

7 września 2015, 19:34

Ja przynajmniej jak słucham muzyki (nie ważne jakiej) to albo mam słuchawki, albo słucham najciszej jak się da przykładając telefon do ucha ;_;

Avatar
Konto usunięte

7 września 2015, 19:25

Truth

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Niezniszczalne

Dobrze czasem się oderwać

Były nóżki, nie ma nóżek

To musiało być męczące

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka