Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Boberek00

10 marca 2021, 17:51

Cześć, też się zgubiłeś w losowcyh?

Avatar Ciastekzeshreka

14 lipca 2021, 12:59

@Boberek00: sam nie wiem

Avatar Mr0czny

26 maja 2022, 19:48

@Boberek00: ja tak

Avatar Litereallysheep1

1 stycznia 2023, 14:21

@Boberek00: Bober, czemu ja cię widzę w każdym dziwnym memie na losowych

Avatar Boberek00

1 stycznia 2023, 14:44

@Litereallysheep1: Bo zawsze przy nich zostawiam krótką wiadomość

Avatar
Konto usunięte

11 czerwca 2018, 14:00

da fak? to dziecko nadal ma 5 lat...

Avatar Jasonicos

2 października 2015, 16:37

Ktoś przetłumaczyć na polski?

Avatar panlogin

28 maja 2016, 11:45

@Jasonicos: Nie da sie

Avatar alicjaaf

15 marca 2016, 06:57

on ma chyba teraz 6 lat bo pisać nie umi

Avatar
Konto usunięte

4 listopada 2015, 22:26

Taki koleś w mojej szkole podobno miał koszmary że herobrine zabił mu rodziców XD

Avatar CukiereczeQ

4 marca 2016, 21:16

A mój kuzyn (7 lat) miał koszmary że Herobrine zabił jego ;-;

Avatar CukiereczeQ

4 marca 2016, 21:15

Widziałłam ten komentarz.. ;-;

Avatar dustin2001

2 października 2015, 15:46

Że też takie osoby jak ta wyżej udzielą się najbardziej. Tych takich dzieci to jest mały procent w tej grze. Bardziej wolą oglądać i wkurzać wszystkich dookoła. Gra jest fajna i można wiele w niej zrobić, ale ludzie widzą tylko te dzieci. Pytanie teraz, dlaczego tak jest? Otóż one tak jak wcześniej napisałem, udzielają się najbardziej, teraz to jest w każdej grze: LoL, CS:GO, Minecraft, gry MMO RPG, FNAF. Więcej nie pamiętam, ale wszystkich jest mi szkoda.

Avatar RedShirt

2 października 2015, 19:01

@dustin2001: Tak jest głównie w najbardziej popularnych grach jak grasz w indyki, gry które są trudniejsze lub MMO RPG nie popularne w Polsce to tego nie doświadczysz.

Avatar dustin2001

3 października 2015, 10:15

@RedShirt: Dzieci nie lubią trudnych gier. One lubią wejść do gry i dostać od razu wszystko za brak pracy. Jak jakieś MMO RPG nie jest popularne w Polsce, to mała szansa jest na to, że będzie popularne w innych krajach. Z kolei jak zaczniemy zachęcać innych do zagrania to z czasem może ich się trochę zwiększyć. Pamiętajmy, że problem głupich dzieci to nie znajduje się tylko w Polsce. Można też być mądrym dzieckiem, chociaż to rzadkość. No cóż. Smutne.

Avatar SmierdziszKalem

3 października 2015, 05:39

batbylo

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 27 września 2015, 11:20

Ja kiedyś też wgrałem sobie ten mod i ten herobrine nie chciał mi ani razu wyskoczyć.

Avatar
Konto usunięte

2 października 2015, 15:02

musisz zrobić totem

Avatar
Konto usunięte

2 października 2015, 15:52

Robiłem z pięć naraz i tak nie działał.

Avatar
Konto usunięte

2 października 2015, 16:28

musisz go podpalić

Avatar
Konto usunięte

2 października 2015, 18:54

Podpaliłem. Robiłem wszystko co trzeba, a i tak mi nie działał. Tyle w temacie.

Avatar ShadownSoul

2 października 2015, 16:53

Ortografia tego dziecka

Avatar shizofrenik

2 października 2015, 16:34

Oczywisty troll jest oczywisty. Musiałby zbudować totem żeby cimsię dobierał do dupy.

Avatar Krzyniu

2 października 2015, 16:22

Jaka wzruszająca historia.

Avatar PanSowa12

Edytowano - 2 października 2015, 15:20

jak zainstalowałem herobrine mod to ciągle go zabijałem z broni z flans mod. później nie chciał już się do mnie odbijać. 10 minut czekam, ani razu nie ma

Avatar Martyna1274

31 sierpnia 2015, 16:51

Kliknęłam na ikonkę komentarzy na obrazku... Tak łatwo mnie oszukać ;_;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 sierpnia 2015, 16:10

Jak pierwszy raz usłyszałem o Herobrinie to grałem tylko na multiplayer. Teraz to jest luźno.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie są aż takie pyszne

Powodzenia

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Przerwa na herbatkę

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka