Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LobodPL

3 września 2015, 16:49

Widze klimaty Fantasy + si fi ... SkyForge?

Avatar PieselArcheolog

1 stycznia 2021, 01:01

@LobodPL: nie, Horizon: zero dawn

Avatar LobodPL

1 stycznia 2021, 01:41

@PieselArcheolog: Ło cie panie złota łopata to mało :)

Avatar PieselArcheolog

1 stycznia 2021, 02:04

@LobodPL: a dziękuję, dziękuję

Avatar KucikukanPL

22 września 2016, 19:02

Co to za gra?
I czy to w ogóle gra?

Avatar A6M_Reisen

30 lipca 2017, 10:19

@KucikukanPL: tak to gra nazywa się Horizon Zero Dawn

Avatar kosodrzewina111

2 września 2015, 11:28

Troche jak strzelać z pistoletu nerf do czołgu

Avatar furry_candy_husky_

2 września 2015, 07:30

co to za gra?

Avatar Kadzio

2 września 2015, 08:54

@furry_candy_husky_: horizon- zero dawn

Avatar romanow

2 września 2015, 06:10

Legolas lvl: noob

Avatar Maks2603

31 sierpnia 2015, 17:02

Co to jest?

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2015, 17:13

@Maks2603: Gra :v prezentowali ją na E3 nie pamiętam jednak jak się nazywa :/

Avatar polskistrzelec123_

31 sierpnia 2015, 17:17

Horizon zero dawn,nie jestem pewien

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2015, 17:18

@polskistrzelec123_: Tak :v wystarczyło w google wpisać :v

Avatar polskistrzelec123_

31 sierpnia 2015, 17:23

Czekam na tą grę,nie pisałem w google

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2015, 17:25

@polskistrzelec123_: Chodzi mi, że jeżeli nie jesteś pewny czy to na pewno ta nazwa :P

Avatar polskistrzelec123_

31 sierpnia 2015, 17:26

nie łogarnołem

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2015, 17:29

Avatar polskistrzelec123_

31 sierpnia 2015, 17:17

Masz coś do łuków?

Avatar JustPlayGames

31 sierpnia 2015, 17:19

@polskistrzelec123_: Na miejscu autora bał bym się twojego avatara ;-;

Avatar polskistrzelec123_

31 sierpnia 2015, 17:24

@JustPlayGames: bójcie się!!!
*złowieszczy śmiech

Avatar Kambot

31 sierpnia 2015, 17:10

BRAKUJE DUPSTEPU

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Nigdy na to nie wpadną

Nie po oczach

Trzeba brać osobną torbę

Totalnie

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka