Kiedy biegniesz do kompa, ale masz szlaban
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Dobrze czasem się oderwać
Rel
Ostry ten sędzia
Jakby trochę nie fair
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2015, 19:58
Ja mam fuksa, bo moi rodzice zapominają o szlabanie :)
Odpisz
16 sierpnia 2015, 20:33
masz za**biście
Odpisz
16 sierpnia 2015, 20:35
@Windows_11: Windows, wracaj do przyszłości.
Odpisz
2 września 2015, 10:55
Widać nie tylko ja tak mam :^)
Odpisz
2 września 2015, 14:59
Bo jesteś za**bisty
Odpisz
2 września 2015, 15:52
@RobsonPlay: Nie. Knebluję ich w piwnicy :)
Odpisz
16 sierpnia 2015, 21:06
To idę robić coś innego, bo w końcu nie jestem je**nym nolifem? :v
Odpisz
16 sierpnia 2015, 20:35
Dlaczego kiedy ku*wa nie mam kompa to jest pierdyliard obrazków o nim, a jak mam to nie ma wcale?!
Odpisz
16 sierpnia 2015, 19:22
Oh, to uczucie
Odpisz
16 sierpnia 2015, 18:42
"i ch*j przecież mam szlaban"
Odpisz