Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 listopada 2020, 13:30

Halo? Jejaki z 2020? Jesteście tu? Jeśli tak, odpowiedźcie proszę.

Avatar
Abbyss

14 lutego 2021, 09:18

2021

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2021, 11:09

siema

Avatar
Abbyss

14 lutego 2021, 13:05

siema

Avatar
Konto usunięte

14 lutego 2021, 14:07

Co słychać?

Avatar
Abbyss

15 lutego 2021, 15:21

A spoko,a tam?

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2021, 15:31

U mnie dobrze. Jak tam w szkole? Dobrze ci idzie?

Avatar
Abbyss

15 lutego 2021, 22:59

Nawet nawet, a u ciebie?

Avatar
Konto usunięte

16 lutego 2021, 08:01

też dobrze. Zajebiście zacząłem nowe półrocze, jedynie 2+ z polskiego trochę to psuje

Avatar
Konto usunięte

1 września 2015, 20:20

I te gwiazdki na zebach :O

Avatar adriano0510

28 maja 2018, 18:25

myślałem że to peugeoty

Avatar Xenomorph_Master

5 lipca 2017, 17:44

owszem, ale WIELE brzydszy

Avatar
musztardan

24 marca 2016, 07:27

Mały Yautja*

Avatar Xenomorph_Master

5 lipca 2017, 17:43

to to samo ;/

Avatar TheTajemnicza

3 lutego 2016, 19:33

Ka mam gorsze zeby

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2016, 17:28

@TheTajemnicza: i po co to piszesz?;d

Avatar TheTajemnicza

25 marca 2016, 21:45

No a czy ja wiem ...

Avatar spectra12

15 grudnia 2015, 15:38

Plz, No. ;___;

Raczej zrezygnuje z dzisiejszego spania.

Avatar Catastrophe

1 września 2015, 23:17

Czy wie ktoś może w jakich okolicznościach zakładają takie coś? Bo ja przez kilka lat bałam się przez to ortodonty ;---;

Avatar Tymoslaw0

4 października 2015, 23:28

@Catastrophe: Gdy zakładają ci aparat stały.

Avatar Catastrophe

4 października 2015, 23:59

@Tymoslaw0: Całe szczęście, że mnie to omineło :T

Avatar Lillly

1 grudnia 2015, 20:44

@Tymoslaw0: Ja mam aparat i mi nigdy tego niw robili.

Avatar Alsys

2 września 2015, 16:13

Rozje**liście mnie kompletnie.

Avatar ALKATRAZ

1 września 2015, 20:11

pasożyt

Avatar Daniu206

1 września 2015, 22:04

@ALKATRAZ: Polna Bestia!

Avatar Stranger_

1 września 2015, 21:40

Mógłby kasować bilety w autobusach ;)

Avatar Skrzypo

1 września 2015, 20:27

Polska podatawówka?

Avatar bananaxoxoxo

1 września 2015, 20:22

ale ma zeby

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Znak czasów

Nie po oczach

Dobrze czasem się oderwać

Phi!

Północne Węgry

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka