Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Yashire

2 września 2015, 07:27

Co się stało z ludźmi???

Avatar Archeologwinternetach

17 maja 2016, 22:42

@Yashire: Tak.

Avatar SharpNeedle

1 stycznia 2016, 04:06

Czym ty jesteś, ku*wa mać? Ja pie**olę, idę spać.

Avatar PanPomidor

Edytowano - 16 października 2015, 21:32

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Avatar Dexterek

5 września 2015, 15:46

Avatar
Konto usunięte

1 września 2015, 21:37

Cholerni rodzice hez dyscypliny. Takie smarkacze nie powinny mieć smarrphonów. Ja bym mojemu dziecku dał Nokię 3310.

Avatar UkradliMiNick

1 września 2015, 22:00

Popieram przyjacielu.

Avatar
Konto usunięte

1 września 2015, 22:19

@UkradliMiNick: Potem takie rozpieszczone bachory przychodzą do szkoły, przeklinają, narzekają na nauczycieli za słabe oceny itp.

Avatar JPsoldier

1 września 2015, 22:26

To troll

Avatar
Konto usunięte

1 września 2015, 22:27

@JPsoldier: Co nie zmienia faktu, że dzieci są rozpieszczane.

Avatar panther500

1 września 2015, 23:23

Ja jakbym był dzieciokiem to bym się cieszył że mam Nokię 3310... Udawalbym że to Miolmir :D Nawet teraz bym chciał 3310 ;)

Avatar Angela336

2 września 2015, 07:09

ja mam w klasie takie osoby które mając nowy telefon rzucają nimi o ściane bo chcą droższy lub nowszy (a mają spoko telefony) ja jedyna z klasy nie mam pęknientego ekranu

Avatar
Konto usunięte

2 września 2015, 08:00

To ty masz dziecko?!??

Avatar
Konto usunięte

2 września 2015, 08:17

″ja bym″

Avatar
Konto usunięte

2 września 2015, 16:28

Aaa, tak.

Avatar dustin2001

5 września 2015, 09:26

Mnie też to wkurza, kolego. W podstawówce miałem nokie lumię 800 (nadal mam, korzystam i działa świetnie), a kolega miał nie wiem, jakąś nowszą, droższą (on ogólnie zmieniał komórki szybciej niż rękawiczki). Spotkałem go niedawno, wyciągnąłem telefon, a on powiedział: "Nadal masz ten szajs?"(mniej więcej tak).

Avatar dustin2001

5 września 2015, 09:23

Nie ma to jak jeść śniadanie i oglądać obrazki na jeja.

Avatar SurMix

5 września 2015, 08:50

Od dziś nie łącze śniadania z siedzeniem przed kompem ._.

Avatar TheMiecina

2 września 2015, 17:12

Avatar VixiQick

Edytowano - 1 września 2015, 21:54

"a po nim więksi bracia" ;-;

Avatar matiExtreme

1 września 2015, 23:04

@VixiQick: Niezwykłe baśnie braci grim

Avatar Rewrew

2 września 2015, 15:57

@matiExtreme: Ha. Ha ha. Ha.

Avatar Goral796

Edytowano - 1 września 2015, 22:56

No dobra ... chyba juz za duzo dzisiaj widzialem internetow :-| Dobranoc Jeja ;d

Avatar Prooamix

1 września 2015, 22:58

@Goral796: Dobranoc.

Avatar Nameless

1 września 2015, 22:29

Całkiem dobre na wykłady ;-;

Avatar
Konto usunięte

1 września 2015, 21:27

Screen screena... mój zmęczony mózg tego nie pojmuje.

Avatar SirPomarancza

1 września 2015, 21:32

Giiiiń!!!!

Avatar jpparagorn

1 września 2015, 21:55

Ograniczenia i limity nie intersują mnie!
(patrz lewy górny róg)

Avatar SirPomarancza

1 września 2015, 21:57

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Jakby trochę nie fair

Północne Węgry

To się nie może nie udać

Młodzi gniewni

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka