Czyż nie jest słodziutka?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fergus
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Płać pan
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2018, 00:37
Nic nie pobije ANZIO 20 mm
Odpisz
5 września 2015, 10:09
zależy co
Odpisz
3 września 2015, 19:09
AMR Rifle? Pamiętam z Far Cry 3 :v
Odpisz
3 września 2015, 19:16
@Darwineek: nie, ta snajperka którą trzyma to barret
Odpisz
3 września 2015, 21:17
@loloja: Aaaa. To chyba w BF Bad Company 2 takie coś było.
Odpisz
3 września 2015, 21:30
@Darwineek: może tak nie wiem nie grałem dużo bad company 2
Odpisz
3 września 2015, 21:55
@Darwineek: Zrobiłeś mi smaka , choć nie chce mi sie znow strzelać do tych bandytów , na tej przeklętej wyspie , no chyba , że z motorówki.
Odpisz
4 września 2015, 07:39
@oskare117: Jak chcesz - graj. Ja szczerze polecam ;D
Odpisz
Edytowano - 4 września 2015, 09:48
@Darwineek: może sie w końcu za 4 częśc wezme
Odpisz
4 września 2015, 14:07
@oskare117: Nie wiem, chcesz rób. Ja już skończyłem i 3, i 4. Trójka według mnie ma lepsza fabułę. A nazwa "Far Cry 4" totalnie nie wiąże się z tym co znaczy. Powinien być "daleki płacz", a jedyne kto z daleka płacze to Pagan Min, że mu uciekliśmy. Wgl ta gra mnie rozpi***ala xD Rzekomy dyktator ratuje nas na początku przed śmiercią, podaje nam ładny obiadek + oferuje nam oddanie Kyratu pod nasze rządzę. Potem zabierają nas terroryści, którzy mówią, że oni są tymi dobrymi, a Pagan tym złym. Czyli tak podsumowując. Ci którzy nas porwali są tymi dobrymi, a ten który nas uratował i zaproponował bycie królem jest tym złym.
Odpisz
4 września 2015, 14:14
@Darwineek: Albo po obiadku możesz zaczekać na niego i skończyć jako król i gre w ciągu 10 min XD, taka tam ciekawostka
Odpisz
4 września 2015, 14:54
@oskare117: Czy ja wiem. Zwykły easter egg, o którym wiedziałem od początku istnienia tej gry :D Za pierwszym razem jak odpaliłem, nie wiedziałem czy mam gdzieś iść czy co to poczekałem :v Ale ogółem fabuła taka 2/10.
Odpisz
3 września 2015, 22:15
Z demokracją jej do twarzy :D
Odpisz
3 września 2015, 20:31
jak z tego obrazka: ,,Kiedyś roz****e wszystkich w CS'ie
Odpisz
3 września 2015, 20:12
'Murica
Odpisz
3 września 2015, 19:38
Barret kalibru 50? CoD 4 się przypomina :).
Odpisz
3 września 2015, 20:09
@RoundHere: Czy to była ta misja, co trzeba było zabić takiego gościa ze snajpy?
Odpisz
3 września 2015, 19:47
Ale urocza "demokracja" i "wolność"...
Odpisz
3 września 2015, 19:39
jakie barret AUTO-SZMATA :D
Odpisz
3 września 2015, 19:33
Oj tak, strzelałbym, ale stojak jakiś dziwny
Odpisz
3 września 2015, 19:06
yyy...nie!
Odpisz
3 września 2015, 18:39
słodki ale z tłumikiem i bez tego czegoś z nią było by lepsze
Odpisz
3 września 2015, 18:47
gdzie ty widzisz tłumik
Odpisz
3 września 2015, 19:02
chodzi mi o to, że mógłby być
Odpisz
3 września 2015, 18:57
Barret o ile się nie mylę.
Odpisz
3 września 2015, 18:53
Barret jest o wiele słodszy.
Odpisz
3 września 2015, 18:45
Jaka śliczna dziewczynka <3Widać że od innych nie dostanie pochwał ;-;
Odpisz