Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
No to posłuchane
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 grudnia 2015, 23:21
bez smakowa
Odpisz
2 września 2015, 21:59
Ktoś jeszcze ma ten syf na komputerze?
Odpisz
2 września 2015, 22:22
@Psychopata_PL: Bardzo dobry system, nigdy nie wywalił mi bsod-a.
Odpisz
Edytowano - 3 września 2015, 07:28
@Psychopata_PL: Moja mama ;_; uczcijmy ją minutą ciszy
Odpisz
3 września 2015, 10:01
@Psychopata_PL: Ja chcę moją Vistę z powrotem .__. najlepszy OS jaki w życiu miałem.
Odpisz
3 września 2015, 15:10
@Psychopata_PL: Ja możesz mi kupić te puszkę z napojem oczywiście.
Odpisz
3 września 2015, 15:10
@Windows_10: Vista to twoja mama ?
Odpisz
3 września 2015, 15:23
@Axl_MMX: Lepiej idź do psychologa, radzę ci.
Odpisz
3 września 2015, 17:58
@Mati129: Dlaczego? Vista to był jeden z najlepszych OS, zwłaszcza po SP1, a Win7 to nic innego jak Vista + SP2 sprzedawany po to, by MS nie mógł dalej zarabiać na Viście, ale bez złej reklamy, jaką nieco niesprawiedliwie ten system uzyskał.
Odpisz
23 września 2015, 15:17
@Psychopata_PL: Ja się z nią pożegnałam 3 tygodnie temu. Tęsknię za paintem ;_;
Odpisz
23 września 2015, 15:24
@Psychopata_PL: Ja mam. ;-;
Odpisz
23 września 2015, 15:33
@Psychopata_PL: Ja xD
Odpisz
Edytowano - 23 września 2015, 14:52
.
Odpisz
2 września 2015, 21:46
Odpisz
3 września 2015, 20:25
ja viste lubie żadnych problemów
Odpisz
3 września 2015, 20:41
@legend77: Obrazek jest bardziej adekwatny do tytułu niż obrazka.
Odpisz
23 września 2015, 12:35
@legend77: To ty chyba nie używałeś jej tak na serio...
Odpisz
23 września 2015, 14:44
używałem
Odpisz
23 września 2015, 13:52
Cóż, pewnie smakuje gównianie :)
Odpisz
23 września 2015, 10:19
Wolę ubuntu
Odpisz
23 września 2015, 07:29
I niech na napojach swoją działalność skończy.
Odpisz
2 września 2015, 22:36
Napojów*
Odpisz
23 września 2015, 07:28
@kajko: Znowu Bożydar poprawił, znowu będzie deszcz czerwonych.
Odpisz
23 września 2015, 06:56
Powinna być 7 lub 10, a nie Vista - lepszy byłby smak.
Odpisz
3 września 2015, 07:29
a ja gdzie?
Odpisz
3 września 2015, 06:34
Po twojej pysznej zupie,
Nie ruszam dupy z klopa,
Ta zupa była z mlekiem,
Na mleko mam alergię...
Odpisz
2 września 2015, 22:24
masz vistę? ehh co za hipster
Odpisz
2 września 2015, 21:52
Słaby napój jak piłem to był blue screen.
Odpisz
2 września 2015, 22:09
@Mycha2001: W ogóle była to niebieska woda z sokiem porzeczkowym
Odpisz
2 września 2015, 21:51
My eyes!
Odpisz