Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Tymi się chodzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pilne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 września 2015, 17:30
LOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Odpisz
2 września 2015, 22:22
Ma ktoś Gta V ?
bo kupiłem ostatnio a nie nam z kim grać :/
Odpisz
2 września 2015, 22:22
@ZakochanYwPudlu: Wiem ze to nie TABLICA OGŁOSZEŃ
*SORKI*
Odpisz
3 września 2015, 14:54
@ZakochanYwPudlu: Jeżeli chodzi o wersje na PC to jak najbardziej ja bym się skusił
Odpisz
3 września 2015, 22:08
@FreakZ: Okej :)
Jutro o 16 mogę jakoś grać bo musze z szkoły wrócić :)
napisz na pw.
Odpisz
7 września 2015, 10:42
@ZakochanYwPudlu: jak coś to możesz mnie też dodać. Nick "RankoosnerPL". Ostatnio niewiele gram, ale może coś tam się uda pokręcić.
Odpisz
7 września 2015, 17:18
@ManewryTaktyczne: ok
Odpisz
10 września 2015, 23:55
@ZakochanYwPudlu: Mam zamiar kupić jak będzie na przecenie, może też pogram.
Odpisz
11 września 2015, 15:27
długo poczekasz zanim ta gra pójdzie na przecene
Odpisz
11 września 2015, 13:50
Pióro jest...?
Odpisz
11 września 2015, 14:36
Długopis.
Odpisz
11 września 2015, 12:06
i tak vc to najlepsza klasyka
Odpisz
11 września 2015, 12:31
@ALKATRAZ: Owszem
Odpisz