Jak używać kijka do selfie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie są aż takie pyszne
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Ikony
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 grudnia 2017, 15:05
poprawnie
Odpisz
3 maja 2019, 13:21
@adriano0510: tak było
Odpisz
3 maja 2019, 16:07
@mozozaur:
Odpisz
5 września 2015, 20:09
Kijki do selfie są spoko np. na spotkaniach z YouTuberami, ogólnie eventach. Ale nie do robienia głupich "szelfi"
Odpisz
3 maja 2019, 13:22
@julka1280: to nieźle
Odpisz
16 listopada 2016, 15:53
na odwrot
Odpisz
21 września 2015, 19:52
seldeadit
Odpisz
7 września 2015, 21:33
Ostatnio widziałam ten badyl w sklepie...
Odpisz
Edytowano - 5 września 2015, 20:37
Ludzie , ogarnijcie się , jak ktoś robi sobie zdjęcia z dziubkiem to jego wola , jak z dupa na wierzchu to jego wola . Jak robi jak sra to on z siebie robi pajaca a nie inni . Społeczeństwo nie powinno się wtrącać. Zajmijcie się sobą a nie innymi
Odpisz
3 września 2015, 17:21
Brutal
Odpisz
5 września 2015, 17:08
@Metal:
Odpisz
5 września 2015, 17:07
a dlaczego?
czekam na wersje z konsolą
Odpisz
Edytowano - 5 września 2015, 18:33
@furry_candy_husky_: A ja czekam aż ktoś wypuści dzikiego tygrysa na jednym z waszych zlotów... albo przyjdzie z kałasznikowem, co jest bardziej prawdopodobne.
Odpisz
5 września 2015, 21:15
o nieee! tylko nie tygrys albo broń! aaaaaa!...MAMO IDE NA DWÓR,MAM DOSYĆ KOMPUTERA!
Odpisz
3 września 2015, 17:32
batbyło
Odpisz
4 września 2015, 15:34
@world_ball: Batbywa :/
Odpisz
4 września 2015, 15:39
@mola11: batprawda ;/
Odpisz
4 września 2015, 15:49
@world_ball: To batprzykre :<
Odpisz
3 września 2015, 22:23
w ogóle o co ta spina ? Ktoś ma życie tylko z tepych zdjęć i fejsa to nie komentujcie ale otwarcie się zablokujcie zerwijcie kontakt do końca życia zyjcie w innych światach. Ale nie komentujcie. Po co ?! Miejcie na nich wywalone. Co innego z homo paradami i ukraincami ale to już inna sprawa i nie będę się tu rozpisywał.
Odpisz
3 września 2015, 22:27
@panther500: szkoda gadania
Odpisz
3 września 2015, 22:29
@matiExtreme: I nerwów i spin i shitstormów...
Odpisz
4 września 2015, 10:00
@panther500: piszesz "Po co ta spina?", a potem sam piszesz wywód napinacza. Pozdro :)
Odpisz
4 września 2015, 11:45
@ManewryTaktyczne: A zabronisz mi ? ;) byłem zmulony, a teraz sam się zdziwiłem co napisałem...
Odpisz
3 września 2015, 19:45
byuo
Odpisz
3 września 2015, 17:47
Honbyło.
Odpisz
3 września 2015, 17:05
Takim ludziom trzeba dawać medale za niszczenie tej populacji.
Odpisz
3 września 2015, 17:09
La Medale del przywracanienadzieiwludzkość?
Odpisz
3 września 2015, 17:44
A co Ci przeszkadza w tej populacji? Poza tym, że śmią mieć inne gusta i upodobania?
Odpisz
3 września 2015, 17:39
Odpisz
3 września 2015, 17:19
Nie rozumiem co wam to tak przeszkadza? Nie można już zrobić sobie zdjęcia bo jakiś poyeb przyjdzie i Cie zabije tępym patyczkiem?
Odpisz