Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

16 czerwca 2017, 09:34

Mój komputer: drugie (nie laguje aż tak bardzo)
Mój internet: pierwsze (zapi***ala niczym 1000gb/s)

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2016, 15:06

Ja mam na odwrót ;_:

Avatar LuKsTa

1 lipca 2016, 22:10

Tru ;_;

Avatar FanNinjaKiwi222

8 czerwca 2016, 19:39

u mnie na odwrót :D

Avatar albert7168

5 września 2015, 16:56

Pierwsze: Mój komputer,
Drugie: Mój internet,

Avatar Lumaq

5 września 2015, 20:17

@albert7168: Wiele osób ma sytuację odwrotną XD

Avatar xtw43g

17 listopada 2015, 20:14

@albert7168: też

Avatar Hatapon

6 września 2015, 18:10

Mój PC jest jak multipla. Wspaniały, lecz niedoceniany.

Avatar NEXORI

24 października 2015, 18:10

@Hatapon: Poetycka metafora.

Avatar krzysiuwoj

6 września 2015, 00:05

I know that feel bro!

Avatar
Konto usunięte

5 września 2015, 21:06

Mój komp: Fiat 126
Mój komp: Zimniok *-*

Avatar CEzikMaj

Edytowano - 5 września 2015, 19:19

Komputer może ładnie wyglądać ale ważne co ma w środku
Ja mam tak
youtube1com2cezikmaj2about
1 = .
2 = /

Avatar JPsoldier

5 września 2015, 16:49

To w takim razie ja mam kulajnoge

Avatar Damixi

5 września 2015, 16:47

Mój komp jest jak ferrari bez silnika (zintegrowana grafa przy i5 i 8 gb RAM)

Avatar messi16

5 września 2015, 16:11

Ja mam kompa z zintegrowana grafiką 128mb/ 1Gb ram/ procek 3.20Ghz/ windows xp/ chodzi mi cs 1.6 na 30 fpsach i tyle.

Avatar
Konto usunięte

5 września 2015, 16:09

mam komputer z intelowską grafiką oraz celeronem g1610

Avatar Dexterek

5 września 2015, 15:25

No dobra, to teraz każdy chwali się jakiego ma kompa, porównując go do maszyny.

Avatar messi16

5 września 2015, 16:10

@Dexterek: Trabant

Avatar Windows_10

5 września 2015, 14:33

Ja mam 1

Avatar Windows_9

5 września 2015, 14:44

@Windows_10: hej Windowsie

Avatar Hartio

5 września 2015, 14:56

@Windows_9: Ale ty nie istniejesz !

Avatar
Konto usunięte

5 września 2015, 15:12

@Windows_9: Już wiem co przywołałem zamiast demona...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nie są aż takie pyszne

Rel

Pilne

Fajnie że odpowiedzieli

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka