Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Fajnie że odpowiedzieli
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2022, 09:27
Mineta?
Odpisz
18 kwietnia 2009, 19:04
Dobra, sory piekarnik, czy kiedykolwiek mi wybaczysz?
Ale cwany jesteś jak jesteś w stanie podpowiadać mi na hiście:D
Biorąc pod uwagę ze mamy histe z dyrkiem...:P
a ty kajko, przyznaj się jak to ty! :D
Odpisz
2 maja 2012, 18:08
@mOnIcZkAxD: WTF?
Odpisz
6 kwietnia 2020, 18:56
@mOnIcZkAxD: To były dość ciekawe czasy...
Odpisz
17 kwietnia 2009, 19:26
Bo jak byś mnie nie lubiła to bym nie podpowiadał ci więcej na historii :P
Odpisz
17 kwietnia 2009, 16:06
zjadłam_skarpetkę to kajko !!!!! wcześniej też napisał ze coś jest głupie jak but ale z lewej nogi
Odpisz
17 kwietnia 2009, 15:07
załóżmy że cię lubie xD
ale ja nie powiedziałam wcale ze jestes debilem...
Odpisz
16 kwietnia 2009, 23:16
To ja już nie wiem kto mnie tu lubi a kto nie!
Odpisz
16 kwietnia 2009, 18:56
Te zdjęcie zrobiłem w Szczecie w "sklepie na kółkach". Dla zainteresowanych. Te ziemniaki są duże i takie czerwone jakby ;p
I nieźle schodzą ;p
Odpisz
16 kwietnia 2009, 18:36
no to moja wina że się pytasz co masz zrobić bo uczysz się z JEJA pokemonowego pisma...
Odpisz
16 kwietnia 2009, 17:13
To idź odrób lekcje i naucz się pisać.
Odpisz
16 kwietnia 2009, 16:11
lol. 5/5 ;D.
Odpisz
16 kwietnia 2009, 14:57
ale piekarnik, gdzie ja napisałam że jesteś debilem?
zgadzam się olencja...
zjadlam_skarpetke_ - to się wynieś z jeja :D
ale nie że ja bym kogoś wyganiała:P
Nicunia - czasami dalej jest : a klamki to juz przesada;)
Odpisz
16 kwietnia 2009, 12:50
Spokój, pokemony...
Odpisz
16 kwietnia 2009, 07:22
zal 1/5
Odpisz
15 kwietnia 2009, 19:26
zal
Odpisz
15 kwietnia 2009, 18:40
ale i tak to jest kolejny nasladowca kajka lub sam kajko
"tejk a luk on czcionka" :P
Odpisz