Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

4 stycznia 2022, 09:27

Mineta?

Avatar mOnIcZkAxD

18 kwietnia 2009, 19:04

Dobra, sory piekarnik, czy kiedykolwiek mi wybaczysz?
Ale cwany jesteś jak jesteś w stanie podpowiadać mi na hiście:D
Biorąc pod uwagę ze mamy histe z dyrkiem...:P
a ty kajko, przyznaj się jak to ty! :D

Avatar
Konto usunięte

2 maja 2012, 18:08

@mOnIcZkAxD: WTF?

Avatar Saurfang

6 kwietnia 2020, 18:56

@mOnIcZkAxD: To były dość ciekawe czasy...

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2009, 19:26

Bo jak byś mnie nie lubiła to bym nie podpowiadał ci więcej na historii :P

Avatar kappi

17 kwietnia 2009, 16:06

zjadłam_skarpetkę to kajko !!!!! wcześniej też napisał ze coś jest głupie jak but ale z lewej nogi

Avatar mOnIcZkAxD

17 kwietnia 2009, 15:07

załóżmy że cię lubie xD
ale ja nie powiedziałam wcale ze jestes debilem...

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2009, 23:16

To ja już nie wiem kto mnie tu lubi a kto nie!

Avatar Fragin

16 kwietnia 2009, 18:56

Te zdjęcie zrobiłem w Szczecie w "sklepie na kółkach". Dla zainteresowanych. Te ziemniaki są duże i takie czerwone jakby ;p
I nieźle schodzą ;p

Avatar mOnIcZkAxD

16 kwietnia 2009, 18:36

no to moja wina że się pytasz co masz zrobić bo uczysz się z JEJA pokemonowego pisma...

Avatar cody4

16 kwietnia 2009, 17:13

To idź odrób lekcje i naucz się pisać.

Avatar ruk_034

16 kwietnia 2009, 16:11

lol. 5/5 ;D.

Avatar mOnIcZkAxD

16 kwietnia 2009, 14:57

ale piekarnik, gdzie ja napisałam że jesteś debilem?
zgadzam się olencja...
zjadlam_skarpetke_ - to się wynieś z jeja :D
ale nie że ja bym kogoś wyganiała:P
Nicunia - czasami dalej jest : a klamki to juz przesada;)

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2009, 12:50

Spokój, pokemony...

Avatar
Konto usunięte

16 kwietnia 2009, 07:22

zal 1/5

Avatar kapitanprajs56

15 kwietnia 2009, 19:26

zal

Avatar Kliksio

15 kwietnia 2009, 18:40

ale i tak to jest kolejny nasladowca kajka lub sam kajko

"tejk a luk on czcionka" :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Fragin
Dodane przez: Fragin

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

To by wystarczyło

Fajnie że odpowiedzieli

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka