Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To będzie bolało
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
A, okej
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2015, 09:50
Też nie lubię.
Odpisz
6 września 2015, 09:58
@TheTemplar: you made my day bro
Odpisz
6 września 2015, 10:01
No co? Serio tego nie lubię '-_-
Odpisz
6 września 2015, 10:11
@TheTemplar: Ja też piona :D
Odpisz
6 września 2015, 10:15
@TheTemplar: Ja nawet nie wiem co to.
Odpisz
6 września 2015, 10:20
@TheTemplar: ... ale ja też tego nie lubię... CZEMU SIĘ WSZYSCY NA MNIE RZUCAJĄ?
Odpisz
8 września 2015, 21:19
Wiesz co to znaczy U made my day?
Odpisz
9 września 2015, 08:48
@Jasonicos: Wiem, zrobiłeś mój dzionek - a teraz masz napiwek bo znowu okazało się że mam lepszą robotę jako troll
Odpisz
5 maja 2018, 15:31
@TheTemplar: ja też nie lubię
Odpisz
5 maja 2018, 15:45
@DziwnyPan: O mój Bożu, dzięki Ci Panie, że odkopałeś mój komentarz, bo prawie zapomniałem, że istniał ktoś taki jak TheTemplar.
Odpisz
5 maja 2018, 20:29
moja praca
Odpisz
9 września 2015, 08:13
Wole Breaking Bad.
Odpisz
9 września 2015, 07:20
Ja też nie lubię gry o tron
Odpisz
8 września 2015, 23:22
na plaży piasek paży
Odpisz
8 września 2015, 23:04
Aha. Nigdy nie obejrzałam i nie obejrzę żadnego odcinka gry o tron, czekam na hejty od "fanecheggg" i "tró fanuf ktuży obejżeli asz tszy otcinki" [________________________________________] i rady od fanów "obejrzyj to jest super musisz obejrzeć twoje życie jest niekompletne!!!!!!!1!111!!!!!!!" [___________]
Odpisz
8 września 2015, 23:06
@julka1280: Chcesz radę ? Po obejrzeniu 2 sezonów nie polecam.... Zostanę jednak przy Spartakusie....
Odpisz
8 września 2015, 21:48
Ja nie lubię gry o tron.
Odpisz
8 września 2015, 21:54
@aojx0: ja też
Odpisz
8 września 2015, 22:00
@aojx0: Ani ja.
Odpisz
8 września 2015, 22:01
@Kasiuula: ją też nie...poprostu na ch*j oglądać coś w czym co odcinek ktoś umar.
wolę już udowadniać że jestem bez sercowym ch"*jem przy try not to cry
Odpisz
8 września 2015, 22:02
witaj w klubie
Odpisz
8 września 2015, 21:43
czy na 1 obrazku jest Hitler?
Odpisz
8 września 2015, 21:48
@NinjaPotato: Nie
Odpisz
Edytowano - 8 września 2015, 21:46
Ja tam nie lubię udawania(czy raczej gry aktorskiej) Wolę całkowicie prawdziwe lub całkowicie nieprawdziwe.
A mieszanie ich tworzy jedno wielkie gó*no.
Odpisz
Edytowano - 8 września 2015, 21:38
Myślałem że tam będzie dickbutt.
Odpisz
8 września 2015, 21:18
A ja mam w dupie Grę o Tron :v nigdy nie oglądałam i nie obejrzę i czekam na ból dupska fanów [*]
Odpisz
6 września 2015, 10:15
Jestem wyznawczynią Wiedźmaka. ;)
Odpisz
Edytowano - 6 września 2015, 11:02
@Arkan: Potwór,mutant chędożony.
Odpisz
6 września 2015, 11:57
@Arkan: Dziękuję, chociaż jedna normalna :')
Odpisz
Edytowano - 6 września 2015, 15:06
@Crobat: ehm raczej odmieniec chędożony
Odpisz
6 września 2015, 13:28
Tylko ja NIGDY nie obejrzałem ŻADNEGO filmu z gry o tron?
Odpisz
6 września 2015, 13:31
@Sebzer: Nie tylko ty
Odpisz
6 września 2015, 14:47
@Sebzer: *odcinka
Odpisz
6 września 2015, 11:29
Nie oglądałam ;-;
Odpisz
6 września 2015, 11:02
Pieśń Lodu i Ognia lepsza,wy brudni serialowi plebejusze.
Odpisz
6 września 2015, 11:06
@Crobat: W książce nie ma cycków, przynajmniej tak dużo cycków. Więc sorry, ale serial wygrywa.
Odpisz