Szachy to gra dla dwóch osób, tak?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Przerwa na herbatkę
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 sierpnia 2025, 10:46
W ojcu Mateuszu w takie grali
Odpisz
19 listopada 2024, 18:05
Grałem w te dla trzech
Odpisz
28 maja 2020, 23:20
Widziałem takie dla dwudziestu
Odpisz
12 września 2018, 08:43
A jak w to grać? ._.
Odpisz
27 sierpnia 2018, 23:28
Niepisany sojusz i tyle było.
Odpisz
13 kwietnia 2017, 19:10
Fajnie, ale kto zaczyna? Nadal biały czy szary, brązowy itp.?
Odpisz
11 grudnia 2016, 11:25
Ostatnie to nie Szachy... To gra polegająca na przełożeniu swoich pionków na pola startowe przeciwnika.
Nie pamiętam nazwy niestety.
Odpisz
14 września 2015, 16:58
super szachy
Odpisz
12 września 2015, 15:30
Mam te pierwsze
Odpisz
9 września 2015, 21:46
na wszystkich oprócz pierwszej planszy jest bezsęzowne ustawienie bo bardzo łatwo zbić wrogà wieżę wieżą już w pierwszej rundzie
Odpisz
11 września 2015, 19:25
@Sebzer: Nie widzisz przerwy między polami, na których stoją wieże na czwartym? I pola na które się nie da wejść na trzecim?
Odpisz
12 września 2015, 15:14
@Myszkapl: Jestem ułomny i nie widzę xD
Odpisz
11 września 2015, 19:30
O, uważasz, że zwykłe szachy to trudna gra? Jak słodko.
Odpisz
12 września 2015, 10:18
@JustPlayGames: szach nie są trudne :)
Odpisz
12 września 2015, 14:17
@furry_candy_husky_: Może i nie są trudne dla tych, którzy to ogarneli. Ja na przykład nie potrafie bo nigdy nie próbowałem się nauczyć :\
Odpisz
11 września 2015, 21:34
tak
Odpisz
11 września 2015, 20:18
Lewy dolny róg jest epicki.
Odpisz
11 września 2015, 19:57
Grałbym *-*
Odpisz
9 września 2015, 20:06
kwadratowe dla 4 osób są chyba najbardziej przemyślane
Odpisz
11 września 2015, 19:25
@bylejakbylegdzie: Zgadzam się z Tobą
Odpisz