Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Fajnykotel

22 sierpnia 2025, 10:46

W ojcu Mateuszu w takie grali

Avatar kapibara4387

19 listopada 2024, 18:05

Grałem w te dla trzech

Avatar polski_skoczek

28 maja 2020, 23:20

Widziałem takie dla dwudziestu

Avatar pawlikok

12 września 2018, 08:43

A jak w to grać? ._.

Avatar Archeologwinternetach

27 sierpnia 2018, 23:28

Niepisany sojusz i tyle było.

Avatar matibal

13 kwietnia 2017, 19:10

Fajnie, ale kto zaczyna? Nadal biały czy szary, brązowy itp.?

Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2016, 11:25

Ostatnie to nie Szachy... To gra polegająca na przełożeniu swoich pionków na pola startowe przeciwnika.
Nie pamiętam nazwy niestety.

Avatar Koty1007

14 września 2015, 16:58

super szachy

Avatar Fukomat

12 września 2015, 15:30

Mam te pierwsze

Avatar Sebzer

9 września 2015, 21:46

na wszystkich oprócz pierwszej planszy jest bezsęzowne ustawienie bo bardzo łatwo zbić wrogà wieżę wieżą już w pierwszej rundzie

Avatar Myszkapl

11 września 2015, 19:25

@Sebzer: Nie widzisz przerwy między polami, na których stoją wieże na czwartym? I pola na które się nie da wejść na trzecim?

Avatar Sebzer

12 września 2015, 15:14

@Myszkapl: Jestem ułomny i nie widzę xD

Avatar JustPlayGames

11 września 2015, 19:30

O, uważasz, że zwykłe szachy to trudna gra? Jak słodko.

Avatar furry_candy_husky_

12 września 2015, 10:18

@JustPlayGames: szach nie są trudne :)

Avatar JustPlayGames

12 września 2015, 14:17

@furry_candy_husky_: Może i nie są trudne dla tych, którzy to ogarneli. Ja na przykład nie potrafie bo nigdy nie próbowałem się nauczyć :\

Avatar FireSpell

11 września 2015, 21:34

tak

Avatar Lumaq

11 września 2015, 20:18

Lewy dolny róg jest epicki.

Avatar VanQuisch

11 września 2015, 19:57

Grałbym *-*

Avatar bylejakbylegdzie

9 września 2015, 20:06

kwadratowe dla 4 osób są chyba najbardziej przemyślane

Avatar
Konto usunięte

11 września 2015, 19:25

@bylejakbylegdzie: Zgadzam się z Tobą

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Przerwa na herbatkę

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To by wystarczyło

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka