Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nieuczciwa ocena
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Młodzi gniewni
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2017, 17:43
Moje oczy chcą popełnić samobójstwo po przeczytaniu tego rakowego komentarza ;-; co za debile na tym google play są ;-;
Odpisz
Edytowano - 9 września 2015, 21:57
"Matko bozka swiento krzyska"
Moje oczy chcą popełnić seppuku.
Odpisz
9 września 2015, 23:46
@Crobat: Sudoku? Może spróbuj sznurówkku.
Odpisz
9 września 2015, 23:59
@bionic2000: Zakład produkcji sznurówek s.t z.o.o ,,Szymański" zaprasza.
Odpisz
10 września 2015, 20:23
@Crobat: Łostrowcu Swiento krzyski ;-;
Odpisz
10 września 2015, 21:23
Też jestem z Ostrowca! Łonczmy się! (specjalnie)
Odpisz
10 września 2015, 21:27
@JapanBall: Ostrowczanie wszystkich krajów , łączmy się !
Odpisz
11 września 2015, 05:58
Ostrowiec jest, a ze Starachowic to tylko ja jestem :(
Odpisz
11 września 2015, 16:47
W poniedziałek do ciebie przyjadę , kupie ci kebab i wszystko mi opowiesz
Odpisz
Edytowano - 11 września 2015, 16:49
Pizza z Grubego Benka lepsza :3
Odpisz
11 września 2015, 17:00
To był ten cowboyski bar tak równolegle jak są tory ?
W innym wypadku j , kupie ci w Dent-Ali pastę do zębów i wrzucę ci ją przez okno :p
Odpisz
11 września 2015, 17:14
Nie, Gruby Benek to pizzeria w tym budynku na skrzyżowaniu koło torów.
Odpisz
5 grudnia 2015, 19:08
Ja mieszkać blisko Starachowic!
Odpisz
11 września 2015, 07:50
Sisters
Odpisz
10 września 2015, 22:44
Chciałbym wiedzieć pod jaką gra jest ten komentarz...
Odpisz
10 września 2015, 22:13
o matko bosko co to sie staneło sie
Odpisz
Edytowano - 10 września 2015, 20:31
hmmm....komentarz do MyLittlePony? faktycznie straszne :v
Odpisz
10 września 2015, 20:26
Świętokrzyskie zadupie czuje się oburzone tą ortografią.
Odpisz
10 września 2015, 20:17
Matko bozka!
Odpisz
10 września 2015, 20:03
AAAAAAAA! Moje oczy!!!!!
Odpisz
10 września 2015, 20:02
Komentarz do Five Nights at Freddys?
Odpisz
10 września 2015, 20:19
@DariaStaXD: Gry do vr cardboard takie coś jak oculus tylko na fony.
Odpisz
10 września 2015, 16:42
Po prostu bolą mnie oczy.
Odpisz
9 września 2015, 22:40
O jakiej grze pisze bo chciałbym zagrać:D
Odpisz
9 września 2015, 22:42
pewnie five nights at minecraft XD
Odpisz
10 września 2015, 16:21
The Sisters VR
Odpisz
10 września 2015, 16:22
Dzięki :D
Odpisz
9 września 2015, 22:15
W google play są same dzieci/trolle które mają wodo głowie
Odpisz
9 września 2015, 21:30
Moherowy dzieciak z Google Play?
Odpisz