Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Spider007

23 września 2020, 17:40

Zna ktoś jakieś dobre creppypasty o tych worach kartofli po polsku?

Avatar NieMaKota

14 września 2016, 00:18

Jest na YT teledysk z tymi dziwnymi Tubisiami do mocno dołującego utworu Joy Division Atmosphere...to dopiero niepokojące wrażenia.

Avatar Spider007

19 września 2020, 23:27

@NieMaKota: masz link?

Avatar Skrzypo

Edytowano - 18 września 2015, 21:15

I bez dźwięku to dopiero horror!

Avatar Lubiesiebie

20 września 2015, 16:26

@Skrzypo: W nocy, kiedy jesteś sam w domu, w starym telewizorze...

Avatar
Konto usunięte

16 października 2018, 21:12

@Lubiesiebie: ...który powoli zaczyna się psuć...

Avatar infernape

11 sierpnia 2017, 00:14

Ja ogólnie kolorowych też się boję więc dzięki za pozbawienie chęci do snu :p

Avatar Jejakpl89

18 września 2015, 22:06

Dziękuję...nie zamierzałem dziś spać

Avatar
Konto usunięte

31 października 2016, 15:46

@Jejakpl89: ja też

Avatar JeffTheKiller000

15 listopada 2015, 21:40

slendertubies :) to pierwsze co pewnie wam przyszło do głowy :)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar JeffTheKiller000

14 maja 2016, 20:29

Całe żyć w kłamstwie

Avatar
Konto usunięte

14 maja 2016, 23:56

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2016, 14:12

jaki tam ''horror'' ja nie na takich horrorach się wychowałam.. hue hue.

Avatar spectra12

20 lutego 2016, 19:40

Ku*wa Siedze po ciemku sama w domu... Dziękuje ;-;

Avatar PLtymek

19 września 2015, 04:22

kur*a jest 4:22 a ja sam w domu

Avatar qwerty41

Edytowano - 19 września 2015, 06:26

@PLtymek: Spokojnie ,jestem tam z tobą.

Avatar furry_candy_husky_

19 września 2015, 07:55

@PLtymek: siedze pod twoim łóżkiem

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2015, 15:15

@furry_candy_husky_: a ja biegnę do ciebie xD

Avatar kula5550a

4 października 2015, 19:06

no bardzo straszne

Avatar Damn_Worl

27 września 2015, 23:13

to dobry materiał na creepypaste

Avatar asdf0

19 września 2015, 00:01

No dzięki za takie coś o północy ;-;

Avatar mistrz_lamorozcow

19 września 2015, 09:02

@asdf0: 1:00 to nie północ

Avatar GTASA2002

19 września 2015, 09:06

@mistrz_lamorozcow: Czytać umiesz? 00:01:59 Czyli 2 minuty po północy.

Avatar asdf0

19 września 2015, 17:52

@mistrz_lamorozcow: W godzinie pisze 00:01 a nie 01:00 -__-

Avatar mistrz_lamorozcow

20 września 2015, 21:40

@asdf0: sory 😹

Avatar Nellix

19 września 2015, 21:51

Przypominają mi śmierciożerców z Harryego Pottera :D

Avatar
Konto usunięte

19 września 2015, 11:16

Czarno to widzę...

Avatar rozwalgo

19 września 2015, 08:24

Współczuję dzieciom 30 lat temu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To będzie bolało

Pilne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najbardziej realistyczny spośród modów

A jednak zrobili to w ten sposób

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka