Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
Angielskie śmieszki
Młodzi gniewni
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2015, 16:54
Tak naprawdę to Janusz oglądał na górze porno
Odpisz
3 kwietnia 2018, 02:30
@rozwalgo: co
Odpisz
3 kwietnia 2018, 09:46
@Kurson:
Odpisz
3 kwietnia 2018, 22:05
@rozwalgo: Dziękuję
Odpisz
25 listopada 2015, 22:22
chce tak ew x2/x3
Odpisz
15 września 2015, 19:11
Będzie bałwan ja ta lala... albo igloo! :D
Odpisz
15 września 2015, 17:18
Chciałbym żeby tak w Polsce było.
PS. świetna reklama stolika ogrodowego :)
Odpisz
15 września 2015, 09:57
Gdzie to było nagrywane? Na Syberii...
Odpisz
14 września 2015, 22:49
Ulepimy dziś balwana???
NIE, spadaj gram w lola
Odpisz
15 września 2015, 06:20
@WolfWolfyWolf: No to cześć....
Odpisz
15 września 2015, 07:43
@Szeptol02: NO KS! TY GLUPIA P@#$%!
Odpisz
15 września 2015, 00:56
było
Odpisz
14 września 2015, 22:59
można zrobić iglo na stole...
Odpisz
14 września 2015, 22:54
Ahh... Feels good!
Odpisz
12 września 2015, 08:53
Aż mi się zachciało z tego bałwana ulepić :/
Odpisz
12 września 2015, 09:13
@fil341: Ulepimy dziś bałwana?
Odpisz
12 września 2015, 10:05
nie.
Odpisz
12 września 2015, 10:32
@fil341: To się wal :)
Odpisz
14 września 2015, 22:36
@fil341: ulepimy dziś dzieciaka! no choć zróbmy to !!! (w nocy 6) fuuuuuuuuuuuuuck yeeah
Odpisz
14 września 2015, 22:19
Jak się lepi to dzieci mają za**biście, a dorośli - przeje**ne.
Odpisz
14 września 2015, 22:10
Odpisz
14 września 2015, 21:53
Gdyby w Polsce było tyle śniegu w zimę to bym sobie chociaż bałwana ulepił.
Odpisz
14 września 2015, 21:42
Tak śnieżne golemy robią ciasto.
Odpisz
14 września 2015, 21:22
A teraz weś idź odśnieżać ;P
Odpisz
Edytowano - 14 września 2015, 22:20
@WladimirPutinXD: weśweśweśweśweśweśweśweśweśweśweśweśweśweśweśweśweś
Odpisz