memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
15 września 2015, 16:12
gupie ludzie się z karłuw śmiejom co za brak kultury
Odpisz
Edytowano - 15 września 2015, 16:29
@Frutti56: Brak kultury to twoja ortografia .
15 września 2015, 17:32
@wariat123: I twój brak umiejętności rozpoznawania słabego trolla....
15 września 2015, 16:26
O co chodzi? To jakaś Kardaszin, czy jak jej tam? O co chodzi z tymi obrazkami?
Edytowano - 15 września 2015, 16:50
Człowiek bardzo niski, innymi słowem, mały ludź
15 września 2015, 17:08
Witam dawno cię niewidziałem. (Bana miałaś).
15 września 2015, 21:42
@Mycha2001: Szeso...
15 września 2015, 16:20
Bo on nie hce do polski
11 września 2015, 20:26
Spokojnie mały, pojedziemy do niemiemec, a nie do polski.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież15 września 2015, 16:12
gupie ludzie się z karłuw śmiejom co za brak kultury
Odpisz
Edytowano - 15 września 2015, 16:29
@Frutti56: Brak kultury to twoja ortografia .
Odpisz
15 września 2015, 17:32
@wariat123: I twój brak umiejętności rozpoznawania słabego trolla....
Odpisz
15 września 2015, 16:26
O co chodzi? To jakaś Kardaszin, czy jak jej tam? O co chodzi z tymi obrazkami?
Odpisz
Edytowano - 15 września 2015, 16:50
Człowiek bardzo niski, innymi słowem, mały ludź
Odpisz
15 września 2015, 17:08
Witam dawno cię niewidziałem. (Bana miałaś).
Odpisz
15 września 2015, 21:42
@Mycha2001: Szeso...
Odpisz
15 września 2015, 16:20
Bo on nie hce do polski
Odpisz
11 września 2015, 20:26
Spokojnie mały, pojedziemy do niemiemec, a nie do polski.
Odpisz