Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Multi_Fan

30 sierpnia 2021, 15:40

Moje pierwsze anime czyli pokemon xy oglądałam nie wiedząc że to anime, a świadomie to dragon ball

Avatar Quackmore

20 września 2020, 02:23

Moje pierwsze anime to pszczółka maja.

Avatar gury_wamac

4 września 2020, 07:24

Ja obejrzałem całe boku no pico i jakoś nie mam dużego niesmaku

Avatar Hacia27

31 maja 2020, 20:36

Moje pierwsze to było Attack on Titan

Avatar ArturPL

27 września 2015, 22:54

Moje pierwsze anime które obejrzałem to "girls und panzer" (z serii kairosa zamierzam obejrzeć wszystkie, zostały mi jeszcze 4 z 12) a drugie to "Fullmetal alchemist"

Avatar Damond

23 września 2019, 22:01

@ArturPL: dla mnie jest nudne, jestem na 7 odcinku, nie oglądam od ćwierć roku [*]

Avatar Misieeek04

9 maja 2018, 14:30

moim pierwszym było i jest bo ciągle je oglądam initial D. drugim wangan midnight a trzecim death note

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2019, 00:42

@Misieeek04: see your body into the moonlight

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2019, 14:52

Even if I try to cancel

Avatar
Konto usunięte

29 września 2018, 09:28

zaczeło się od pokemonów, teraz oglądam boku no hero acasemia

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2019, 00:40

*academia

Avatar
Konto usunięte

30 grudnia 2017, 00:55

Moje zaś to Attack on Titan

Avatar szalonememe

8 grudnia 2018, 10:36

moje też

Avatar sarum

2 lipca 2018, 15:56

pierwsze nieświadome to pokemony, bo gdy je oglądałem to nie wiedziałem że to anime a drugie już świadome to Bleach

Avatar AJStyles

14 czerwca 2017, 09:43

Moje to Angel Beats!

Avatar ZajumaliMiNick

4 czerwca 2017, 21:53

Ekhem.. Yurii!! on ice.. W internecie polecali..

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2017, 03:30

Moje 1 animu to Mirai Nikki.

Avatar Kapeka

14 kwietnia 2017, 15:02

Moje pierwse to High school DXD

Avatar Maszterek583

15 listopada 2016, 22:54

czy tylko ja nie wiem co to Boku no pico?

Avatar lulul

19 grudnia 2016, 18:56

@Maszterek583: Taki horror, opowiada o biseksualiście r*chającym się z 2 razy starszym znajomym i przebierającym się za opiekunkę dla dzieci w samochodzie w którym dochodzi do strasznych rzeczy. Przynajmniej w pierwszym odcinku.

Avatar Maszterek583

19 grudnia 2016, 19:01

@lulul: świecie...

Avatar lulul

19 grudnia 2016, 19:16

@Maszterek583: anime-odcinki. pl /anime/boku-no-pico-18/1 [BEZ SPACJI PO I PRZED "PL"]

Avatar Maszterek583

19 grudnia 2016, 19:33

Avatar Aonomi

9 marca 2016, 22:14

Moje pierwsze nieświadome to Pokemony i Naruto bo jeszcze na Jetixie leciały [*] a świadome to Beelzebub xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Black_Kitty
Dodane przez: Black_Kitty

Frustrujące

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka