Gdy masz bana na komentowanie, a ktoś nie ma racji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ikony
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 września 2015, 19:49
Albo gdy nie masz konta 😞
Łączmy sie w bólu z jejowiczami bez konta
Odpisz
27 września 2015, 18:32
@MasterChleb: Ja tak miałem
Odpisz
27 września 2015, 18:48
@MasterChleb: Ja teraz mam blokadę na konto, ale nigdy się z apki nie wylogowywałam, a oni mnie nie mg wylogować, więc sobie normalnie komentuję.
Odpisz
27 października 2015, 20:35
@MasterChleb: Ja jestem na Jeja od 3 lat a konto od roku
Odpisz
29 czerwca 2020, 22:31
@MasterChleb: Konto zawsze możesz założyć a
bana musisz przeczekać
Odpisz
30 czerwca 2020, 21:01
dzieki za info ziom nie wiedzialem o tym
Odpisz
29 czerwca 2020, 22:32
Ja tak często mam więc dodaję mema do ulubionych by o nim nie zapomnieć
Odpisz
7 listopada 2015, 20:32
ja miałem 4 za obrażanie i to tyle.
Odpisz
25 października 2015, 19:27
Znam......
Odpisz
27 września 2015, 22:49
true story
Odpisz
Edytowano - 27 września 2015, 20:01
Miałem... za przypadkowy spam... :I
Odpisz
27 września 2015, 18:35
Ja mam często bana (Nie wiem czy to ban) na edytowanie profilu, nwm za co.
Odpisz
23 września 2015, 19:52
Albo gdy po prostu masz bana i nie możesz go zminusować :C Zdarzyło mi się tak dużo razy w ciągu tych dwóch tygodni :C
Odpisz
23 września 2015, 21:56
@kajko: Coś ty odje**ł, że dali ci bana na logowanie się zamiast na komentwowanie?
Odpisz
23 września 2015, 22:07
@TimeOfMy: Nie mam pojęcia.
Odpisz