Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Niezniszczalne
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 września 2019, 13:01
Sztuka.
Odpisz
3 października 2015, 11:15
a ty i tak powiesz, że photoshop
Odpisz
3 października 2015, 11:33
@Illuminati: Fotoszop!!!
Odpisz
25 czerwca 2016, 10:56
@DMCJCD: SZOTOFOP
Odpisz
22 kwietnia 2017, 16:32
@Tymek590: ''szotofap''
Odpisz
22 kwietnia 2017, 17:37
@mcs1555: dafuq
P.S. najszybszy w internetach
Odpisz
22 kwietnia 2017, 17:44
@Tymek590: nie...ws\czoraj widziałem jak ktoś od pisał 2017 do 2012
Odpisz
22 kwietnia 2017, 18:29
@mcs1555: k, ale ja to napisałem dla śmieszkowania
Odpisz
22 kwietnia 2017, 18:33
@Tymek590: kk
Odpisz
22 kwietnia 2017, 19:03
@mcs1555: kkk
Odpisz
23 kwietnia 2017, 11:19
@Tymek590: kkkkkkkkkkkkk
Odpisz
23 kwietnia 2017, 12:49
@mcs1555:
Odpisz
24 kwietnia 2017, 15:47
@mcs1555: Potas.
Odpisz
24 kwietnia 2017, 16:10
@Illuminati: Jeszcze mnie brakuje z tego wątku :D
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:44
@Tymek590: ok bla blablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablabla
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:46
@mcs1555:
Odpisz
24 kwietnia 2017, 21:49
@Tymek590: 20000 lat później blablablablablablablablablablablablablablablablablab
lablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablablaBLA
Odpisz
3 października 2015, 11:33
Ciekawy jestem ile osób na Jeja, wie z jakim rozpi***alaczem na do czynienia.
Odpisz
3 października 2015, 15:17
@Adsai: podejrzewam, że ja :)
Odpisz
3 października 2015, 17:41
@Adsai: Slash ?
Odpisz
3 października 2015, 18:07
@xAzumiKx: Biedne Final Fantasy, takie nie znane w Polsce.
Odpisz
3 października 2015, 18:09
@Adsai: Nie znane ? Ja grałem we wszystkie części oprócz XI, i tych najnowszych na ps3/4
Odpisz
27 listopada 2015, 12:43
@Adsai: Cloud. FF7
Odpisz
3 października 2015, 15:08
zrobiłem tak nyan cat na infie...
Odpisz
12 września 2015, 16:45
Nigdy tego na internetach nie widzialem.
Autorze obrazka sam zrobiles?
Odpisz
12 września 2015, 16:48
@Goral796: On tego nie zrobił. Kliknij prawym przyciskiem na obrazek i "Szukaj tego obrazu w Google".
Odpisz
12 września 2015, 17:00
Pytalem sie bo mobilnie jestem ;)
Odpisz
13 września 2015, 00:59
@Goral796: rysowanie w excelu jest nawet łatwiejsze niż w paint choć najtrudniej jest w notatniku :)
Odpisz
3 października 2015, 14:36
@Goral796: *debilnie ;)
Odpisz
3 października 2015, 13:46
Czyli jak prawidłowo używać Excela.
Odpisz
3 października 2015, 11:48
Wciąż lepszy edytor grafiki niż paint.
Odpisz
3 października 2015, 11:29
Obrazek z serii "Nudzę się w mojej pracy biurowej"
Odpisz
12 września 2015, 21:20
Nikogo to nie obchodzi
Odpisz
4 października 2015, 19:43
@master885: wracaj do robloxa
Odpisz
Edytowano - 4 października 2015, 19:44
@master885: każdy ma prawo dodawać co zechce, nie obchodzi cię to scrolluj dalej
Odpisz
12 września 2015, 17:26
Dlaczego ja nie mam talentu ;,; Nie tylko na PC ;.;
Odpisz
12 września 2015, 16:21
Fajne
Odpisz