Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dawmal23

2 kwietnia 2021, 10:52

idą zaatakować Niemcy, więc my powinniśmy się dołączyć

Avatar ZoltanChivay

25 września 2015, 22:18

niestety chyba idą przez podkarpacie xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Deszcz

3 października 2015, 13:35

@druid6: ja też

Avatar heroder55

29 lipca 2019, 11:24

podlasie to zadupie.

Ps sorki za odkop

Avatar
Konto usunięte

3 kwietnia 2019, 23:12

Ostry wpie**ol, to będzie jak 300 spartan i persowie...

Avatar
Senedrom

28 sierpnia 2017, 00:54

Wielkopolska Unity

Avatar
Konto usunięte

14 listopada 2015, 22:04

rypin pozdrawia

Avatar amre48

6 października 2015, 19:38

jestem tu szosty rok!!!! czekam...!!!

Avatar JPsoldier

Edytowano - 3 października 2015, 11:41

Spokojnie , Polacy pracujący w Niemczech na pewno zrobią małą selekcję

Avatar Hellraiser

6 października 2015, 16:04

@JPsoldier: hehe nie dla imigrantów hehe

Avatar Edziu01

3 października 2015, 13:22

Oni mają przejść przez Lubuskie a tam jest Świebodzin a jak zobaczą Jezusa?

Avatar Hellraiser

6 października 2015, 16:04

@Edziu01: zwala konia i pobiegna dalej

Avatar pierdzioh

4 października 2015, 10:56

będą przechodzić przez Przemyśl, JA TAM MIESZKAM

Avatar
Konto usunięte

25 września 2015, 21:17

Będzie, będzie zabawa, będzie się działo...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar wiking101

3 października 2015, 18:06

@xAzumiKx: Zepsułeś zabawę!
Ty chory poje*ie

Avatar xAzumiKx

4 października 2015, 07:57

@wiking101: Wiem....Przepraszam....:'(

Avatar
Konto usunięte

4 października 2015, 03:34

Nie trzeba z nimi walczyć. Ich kultura i religia sama ich wybije.

Avatar mistrzu12pl

3 października 2015, 20:47

Kibole nas uratują! z tymi tutaj

Avatar Kurwinox

3 października 2015, 14:17

Dokładnie przez moje miasto >,<

Avatar PsychoKucykZFabrykiTeczy

3 października 2015, 13:34

Dobra, a więc przechodzą przez moje województwo i przez NAJbliższe miasto... Jest zaj*biście!

Avatar Sebzer

3 października 2015, 12:35

Ale niee. niech idą do niemców mi to nie przeszkadza byle tu n8 nie zniszczyli

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Totalnie

To będzie bolało

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Pilne

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka