Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Co za przypadek
Nie są aż takie pyszne
Angielskie śmieszki
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 13 września 2015, 18:28
Przepraszam za literówkę w tytule, nie bijcie :C
Odpisz
13 września 2015, 18:33
@CzestochowaBall: *bije*
Odpisz
13 września 2015, 18:34
*płacze* Czemu???? :C
Odpisz
13 września 2015, 18:36
@CzestochowaBall: *Glanuje* Ja cię ku*wa nauczę popełniania literówek!
Odpisz
13 września 2015, 18:37
@shizofrenik: *płacze jeszcze bardziej*
Odpisz
13 września 2015, 18:44
@CzestochowaBall: *depcze mu ryj* żeby to mi było ostatni raz!
Odpisz
13 września 2015, 18:51
@CzestochowaBall: Ty myślisz że popełnianie literówek to jakaś pie**olona gra?!!
Odpisz
13 września 2015, 18:54
@Mycha2001: Już zmieniam stary avatar na ciebie.
Odpisz
Edytowano - 13 września 2015, 18:59
Obiecuję! Ale już nie bij.
Odpisz
Edytowano - 14 września 2015, 11:25
@CzestochowaBall: *bije jeszcze mocniej*
Odpisz
14 września 2015, 16:35
@shizofrenik: Dlaczego? ;-; dlaczego usunął?
Odpisz
15 września 2015, 08:44
@CzestochowaBall: *owija bandażem* Lepiej?
Odpisz
15 września 2015, 14:44
@CzestochowaBall: *Opatruje twoje rany*
Odpisz
15 września 2015, 15:23
@jarek200211: Dzięki. O wiele lepiej c:
Odpisz
15 września 2015, 15:24
@MajestatycznaKoza: Dziękuję.
Odpisz
15 września 2015, 16:43
@CzestochowaBall: Nie ma za co
Odpisz
15 września 2015, 16:53
@CzestochowaBall: Okej. Skoro jesteś opatrzony to... *wyjmuje miecz i zaczyna Cię ciąć* BUHAHAHA!
Odpisz
15 września 2015, 17:24
@CzestochowaBall: Częstochowa myślałam że odszedłeś, fajnie cie widzieć.
Odpisz
15 września 2015, 17:28
@oliwia1317: Dzięki :3
Odpisz
15 września 2015, 18:13
@CzestochowaBall: Mój Śląski bracie...
Odpisz
15 września 2015, 18:23
@CzestochowaBall: EJ PODOBNO USUNOŁEŚ KONTO!
Odpisz
15 września 2015, 18:26
@shizofrenik: Wasz poziom RP jest zerowy XD.
Odpisz
15 września 2015, 19:11
Witaj wnuku
Odpisz
15 września 2015, 19:23
@polandball1: Dziadku , gdzie moja mama ?
Odpisz
15 września 2015, 20:24
W angli
Odpisz
15 września 2015, 20:26
@carmilion: Na 2 miechy przestałem wchodzić ;-; Nie usunę tego konta. Nigdy.
Odpisz
15 września 2015, 21:22
@Skrzypo: Nie rozkręciliśmy się xD
Odpisz
16 września 2015, 16:29
@CzestochowaBall: *Opatruje*
Odpisz
16 września 2015, 20:35
@shizofrenik: Nie, proszę nie odgrywajcie już nic nigdy XD.
Odpisz
16 września 2015, 20:42
@CzestochowaBall: *Rozdrapuje twoje rany*
Odpisz
19 września 2015, 21:27
@CzestochowaBall: *Dajcie CzęstohowieBall Zbroje*Nic nikt już nic ci nie zrobi
Odpisz
8 listopada 2015, 13:16
@CzestochowaBall: *Jedzie pieseło-autem i rozjeżdża*
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2015, 17:50
@CzestochowaBall: *zarzyna mieczem* ps: jeśli ma zbroje to przez te dziurki
Odpisz
Edytowano - 27 listopada 2015, 17:57
@vanesska8: *bije tak mocno aż krew leci*
Odpisz
22 września 2018, 13:15
@CzestochowaBall: Już możesz usunąć bo nieaktualne ;) Admini poprawili, pozostało się tylko wstydzić..
Odpisz
22 września 2018, 13:13
Ta Rosja to zawsze coś... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
Edytowano - 15 września 2015, 16:12
Piosenka z serii: "gimby nie znają"... Ciekawe ile osób ją zna...
Odpisz
Edytowano - 15 września 2015, 14:57
co tu robi słowacja ? ok rozumiem
Odpisz
15 września 2015, 14:52
Tacy sami, turururu
Odpisz
15 września 2015, 10:21
Polak i Węgier dwa bratanki
Odpisz
15 września 2015, 13:08
i do azbestu i do szklanki
Odpisz
15 września 2015, 12:02
nie lubie tej piosenki
Odpisz
15 września 2015, 15:07
@ALKATRAZ: to idź słuchać gangu albani
Odpisz
8 listopada 2015, 13:19
@wariat123: XD
Odpisz
14 września 2015, 17:09
Taki ch*j ;-;
Odpisz
13 września 2015, 19:22
Nie ma Słowacji nie ma problemu (If you know, what I mean)
Odpisz
13 września 2015, 18:45
Ale Słowacja nie jest aż tak zła... Jestem za opcją żeby zająć Lwów wspólnie w taki sposób żeby ponownie utworzyć granicę.
Odpisz