Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dzastina13m

21 maja 2020, 23:33

Bardzo fajny mem chciałbym go użyć na swojej stronie internetowej ale wiadomo mamy rodo i prawa autorskie Czy mogę go użyć potrzebuję państwa zgody?

Avatar
ZiemiaJestPlaska

28 lipca 2020, 08:18

@Dzastina13m: wiesz co wątpię że ktoś ci odpisze, zwłaszcza że to mem z 2015. Myślę, że możesz dodać dodając obrazek z watermarkiem jeja i gdzieś dopisać że to z tej strony

Avatar
Konto usunięte

20 września 2015, 17:07

Janusze Technologii

Avatar
Konto usunięte

20 września 2015, 17:17

A nie chłodzenia?

Avatar
Konto usunięte

20 września 2015, 17:29

Ale to urządzenie chłodzi

Avatar
Konto usunięte

20 września 2015, 17:34

Z co ma do tego technologia?

Avatar
Konto usunięte

20 września 2015, 17:47

Że urządzenie to technologia

Avatar
Konto usunięte

20 września 2015, 17:57

A co ma chłodzenie do technologi?

Avatar kwayy

Edytowano - 20 września 2015, 19:10

Dzięki technologi możesz coś schłodzić ale dzięki chłodzie nie możesz niczego ztechnloizować.

Avatar
Konto usunięte

20 września 2015, 19:12

@kwayy: W sumie racja. A spróbuj grać w wiedźmina na jakim sobie wymarzysz kompie, ale bez chłodzenia w zamkniętym pokoju.

Avatar kwayy

Edytowano - 20 września 2015, 23:09

Tak naprawde jeżeli masz dobrze "rozporządzone" podzespoły komputera to nie bd aż tak mocno grzał bo wystarczy jeden mały boczny wentylator. I w większości przypadków komputer grzeje mocno przez nieprawidłwe rozmieszczenie podzespołów/za małą przestrzeń do cyrkulacji powietrza. Oczywiście mówie tu o pc chłodzonym powietrzem ale w "wodniakach" sprawa ma się podobnie.
(edit autokorekta to suka)

Avatar
Konto usunięte

21 września 2015, 07:39

@kwayy: Teraz się kapałeś że autokorekta to suka.

Avatar kwayy

21 września 2015, 07:57

Zawsze pisałem z kompa na tel przeglądam w szkole.

Avatar Dexterek

20 września 2015, 19:22

Idealnie pasuje do tytułu obrazka poniżej

Avatar Hasaczeq

20 września 2015, 16:13

Ukryty plakat filmu o PFK. Co autor miał na myśli?

Avatar krzys189

Edytowano - 14 września 2015, 16:48

Czy tylko mi się jeszcze ani razu komputer nie przegrzał?

Avatar NoszKurnaJakSieNazwac

14 września 2015, 18:41

@krzys189: pjona mi też nie :-)

Avatar
Konto usunięte

14 września 2015, 19:24

@NoszKurnaJakSieNazwac: Mi też. Ale wczoraj coś mi przegrzało procek. Na szczęście przeżył.

Avatar JustPlayGames

14 września 2015, 18:27

*Yeah

Avatar bylejakbylegdzie

14 września 2015, 16:46

ja tam zawsze dawałem wiatrak lub/i suszarkę na zimne powietrze

Avatar UposledzonaZyrafa

14 września 2015, 14:44

Zawsze przy ruscie sie przegrzewa xD (wooden pc)

Avatar TomekPL23

14 września 2015, 15:45

@UposledzonaZyrafa: Pff ja jak odpalam CS 1.6 to nie wyrabia ;_;

Avatar UposledzonaZyrafa

14 września 2015, 15:48

@TomekPL23: a myslalem ze to ja mam slaby komputer ;-;

Avatar bylejakbylegdzie

14 września 2015, 16:46

@TomekPL23: szroty do utk u mnie ciągną portal 2 :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niegrzeczny Oskarek

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

A, okej

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka