Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pozdrawiam świetliki
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Angielskie śmieszki
Zdeklasowani znowu
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2015, 08:12
Manipulacja faktami.
Prawda jest taka, że marsz przeciwników emigrantów się odbył
I prawdą jest też to, że nie odbył się marsz nazistów. Bo ten marsz o którym mowa na obrazku miał być właśnie marszem głównie nazistowskim.
Odpisz
27 czerwca 2017, 14:16
@ZawiszaMikolow: Większego kłamstwa w życiu nie słyszałem.
Odpisz
19 września 2015, 21:30
W Polsce tyle uchodźców, wow, mamy powody do protestów, nie to co Włochy czy Grecja, gdzie codziennie przypływa kilkanaście tysięcy.
Odpisz
19 września 2015, 21:37
@Space: Ale ludziom chodzi just o to, że nie chcą tego samego.
Wiesz... głupi ludzie nie uczą się na błędach, normalni uczą się na swoich, mądrzy na cudzych.
Odpisz
19 września 2015, 21:44
@Space: W tym komiksie nie chodzi o to czy ta manifestacja była słuszna czy nie, chodzi o to, że w gazecie Metro nazwali uczestników tej manifestacji nazistami.
Odpisz
20 września 2015, 08:14
No i w tym przypadku prawidłowo.
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 10:41
@ZawiszaMikolow: Można wiedzieć z jakiej racji nazywasz 30 000 na oko POLAKÓW nazistami?
Odpisz
20 września 2015, 10:42
Z racji ich poglądów.
Odpisz
20 września 2015, 10:45
@ZawiszaMikolow: Widziałem filmiki o tym marszu, tam były rodziny z dziećmi... Czy oni wszyscy chcą zabić imigrantów, zniszczyć Syrię, zrobić z niej jedno wielkie radioaktywne gówno a mieszkańców pozabijać?
Oni nie uciekają przed wojną, to są mężczyźni w wieku poborowym a nie kobiety, starcy i dzieci.....
Odpisz
20 września 2015, 10:49
Chwila chwila... W pierwszym akapicie chodziło ci o ludzi na marszu, a w drugim o uchodźcach, tak?
Odpisz
20 września 2015, 10:52
@ZawiszaMikolow: Ta, ludzie na marszu nie chcą ich zagazować czy coś...
Odpisz
20 września 2015, 10:56
No więc tak...
Skąd niby wiesz, że tam nie ma kobiet i dzieci tylko sami mężczyźni.
Swoją drogą, co by to miało w sumie do rzeczy (chociaż tak nie jest)?
Człowiek to człowiek.
Odpisz
20 września 2015, 11:03
@ZawiszaMikolow: 1. Widziałem zdjęcia, na zdjęciach z mediów widać tylko kobiety i dzieci, nie bez powodu. Ostatnio oglądałem wywiad z Polskim muzułmaninem, mówił, że jego koleżanka w gazecie dostała zadanie żeby fotografowała wśród imigrantów tylko kobiety i dzieci... Na filmikach i ogólnych zdjęciach wszystkich widać, że to w większości młodzi mężczyźni.
2. Nie chcą ich zabić, nie czują, że ci imigranci są jacyś gorsi. Nie są nazistami.
Odpisz
15 września 2015, 20:18
Ku*wa News xD
Odpisz
20 września 2015, 09:23
To mnie rozje*ało.
Odpisz
Edytowano - 15 września 2015, 19:58
Obrazek mojego autorstwa, jest moim pierwszym komiksem countryballs, co sądzicie? Macie jakieś uwagi?
Pozdrawiam.
Odpisz
15 września 2015, 19:59
Obrazek ten jest optymalny.
Odpisz
15 września 2015, 20:06
jesteś miszczem pajnta!
Odpisz
15 września 2015, 20:07
Tworzyłem to w GIMPie xD
Odpisz
15 września 2015, 21:20
Mistrzowskie wykonanie !A tak w ogóle to ją myślę, że zwykły protest nie wystarczy. Potrzeba niestety wandalizowania i to najlepiej w Monachium i Brukseli oraz ostrego protestu. Bo inaczej nic nie zrobią. To smutne , że w dzisiejszych czasach rządzą lewackie pi**y a nie prawilni ludzie.
Odpisz
15 września 2015, 21:30
30 000 na oko ludzi na manifestacji to też dosyć dobry protest.
Odpisz
16 września 2015, 07:49
Ja myślałem że ta gazeta to słup jakiś a on idzie z nim na manifestację... Dopiero później patrzę że on z tego czyta.
Odpisz
19 września 2015, 21:17
Mam dwie uwagi:
- Oczy lepiej żeby nie były połączone
- Perspektywa. Chodzi o to, że jak balle są trochę dalej to dajesz cieńszy pędzel.
Odpisz
19 września 2015, 21:36
nie wiem co to gimp, więc to paint
Odpisz
20 września 2015, 08:16
Sarkazm czy serio piszesz.
Odpisz
19 września 2015, 23:58
Nie, no ku*wa, nawet na Jeja musicie przychodzić z tematem imigrantów. Już rzygać się chce, bo co pięć minut, gdzie nie spojrzysz to dyskusja o imigrantach. Nie może być chociaż 1 miejsca w sieci bez tego? PLZ.
Odpisz
19 września 2015, 23:12
Nie wiedziałeś? Jaki jest najbardziej antypolski kraj? Odpowiedź to Polska. Taka sytuacja.
Odpisz
19 września 2015, 22:37
Jak się przybliży 4 obrazek na imigrantów widać napis allach akbar
Odpisz
19 września 2015, 22:29
Powiedziałbym, że powystrzelać ścierwa ale przecież jest tam jakiś procent ludzi którzy nie robią tego tylko po to by poprawić swoje życie finansowe.
Odpisz
19 września 2015, 21:11
co ku*wa?
Odpisz
19 września 2015, 17:41
Wstawka z Życie i Śmierć!
Odpisz