Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Północne Węgry
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Ostry ten sędzia
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 marca 2018, 21:07
nawet ja moge mieć avatar pikachu ten chciałam mieć:
Odpisz
27 czerwca 2019, 09:55
@gzubix: To sobie ustaw, co nas to
Odpisz
20 września 2015, 18:23
podstawówka jest łatwa w porównaniu do gimnazjum a gimnazjum do liceum i tak dalej ... PROSTE
Odpisz
20 września 2015, 19:39
@Kamandingo: podstawuwka jest najtródnijesza
Odpisz
20 września 2015, 19:53
@Kamandingo: W moim przypadku gimnazjum to była męka a liceum jest izi. Zależy kto do jakiej gimbazy chodził.
Odpisz
20 września 2015, 20:20
@Pr0fesor: W moim przypadku podstawówka była męką. Przez PLASTYKĘ ;-; A dokładniej przez debilnego jej nauczyciela.
Odpisz
20 września 2015, 20:28
@GetRekt_MLG: U mnie też tak było - nauczyciel plastyki był skończonym durniem i każdy kogo znam do teraz wspomina go ze zgrozą.
Odpisz
20 września 2015, 21:19
@GetRekt_MLG: u mnie, bo wychowawcy mnie nienawidzieli.
Odpisz
20 września 2015, 22:17
@GetRekt_MLG: Pjona.
Odpisz
20 września 2015, 18:06
Spokojnie, rozdzielimy ci to na 12-13 lat.
Odpisz
20 września 2015, 20:44
@Agent00Kurczak: a potem dodamy fizykę,chemię,...
Odpisz
20 września 2015, 21:18
@Sebzer: CO MASz DO PRzEDMIOTÓW ŚCISŁYCH?
Odpisz
20 września 2015, 21:34
@YFYDB: pierwiastek wpie**olu masz podać w pięć sekund inaczej jedynka.
Odpisz
20 września 2015, 21:52
@Sebzer: easy peasy.
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 20:43
W życiu jest coraz trudniej zawsze jest coś co się nam nie podoba a jednocześnie cały czas czekamy na coś zamiast CIESZYĆ SIĘ Z TEJ OBECNEJ TERAZ CHWILI!!
Więc końec internetu na dziś czas korzystać z dnia!
Odpisz
20 września 2015, 19:06
Tak jest jest tego wiecej co lepsze wiekszosc tego nie przyda Ci sie w pozniejszym zyciu (tylko na kartkowkach) ;)
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 19:02
Czerwony, niebieski, zielony? Co oni w Mass Effect 3 grali? :)
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 18:51
Kto wytłómaczy dam szczałkę w gurę
Odpisz
20 września 2015, 19:15
@cichy3215: A jeśli kupię ci słownik to też dasz strzałkę w górę?
Odpisz
20 września 2015, 19:35
@DMCJCD: hyba ty
Odpisz
20 września 2015, 20:17
@cichy3215: TWOJA STARA!!!!!111ONEONE ALE CI POJECHALEM111
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 20:59
@Skrzypo: pojehalem i tfoja sie pisze!!!!!111@!!!oneone
Odpisz
20 września 2015, 21:23
@Skrzypo: chyba twoja !
Odpisz
20 września 2015, 18:12
Właściwie to w gimbazjum to uczą tego samego.
Przynajmniej ja to tak słyszę.
Odpisz
20 września 2015, 18:14
@TheMiecina: tak nie do końca. W Gimnazjum uczycie się łatwych rzeczy, abyprzejść level wyżej do liceum, a tam też jest łatwo... W porównaniu do studiów
Odpisz
20 września 2015, 18:14
Jestem ku*wa jedyny który tego tak nie widzi?
Odpisz
20 września 2015, 18:52
@Meuflagiator2000: Tak.
Odpisz
20 września 2015, 18:14
O wiele więcej
Odpisz
20 września 2015, 18:04
Tak. A nawet się zdziwisz czego się uczyć będziesz.
Odpisz