To wcale nie jest takie trudne
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
To musiało być męczące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ładne rzeczy
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 16 października 2017, 20:19
Bezsensowne uproszczenie, niemające pokrycia w rzeczywistości. Dobra robota, Jejowiczu.
Odpisz
1 października 2017, 22:42
Dzięki
Odpisz
19 listopada 2015, 18:35
Było. Troche inna treść i imię. W oryginale przed komputerem siedział Karol.
Odpisz
26 stycznia 2016, 17:03
@Hon3ycomb: Nie pie**ol, że mnie śledzą!
Odpisz
21 września 2015, 15:19
Jeach moje imie wystempuje w Obrazku XD
Odpisz
21 września 2015, 18:17
@ziomek93: a więc dobra robota !
Odpisz
21 września 2015, 19:44
@Znawca_Wszystkiego: Dzięki ;)
Odpisz
21 września 2015, 16:22
#krzysiu_no_muzułmanin_confirmed
Odpisz
20 września 2015, 23:41
Grzesiu umie grać w csa na trzy przyciskowej klawiaturze...
Odpisz
20 września 2015, 23:06
Powiedzieć to teraz tym wszystkim plujacym sobie na wszystko w brodę skrajnym nacjonalistą, jakich się ostatnio roi w internetach.
Odpisz
20 września 2015, 21:59
*obraża przypadkową osobe i wyśmiewa się z jego przekonań*
Odpisz
20 września 2015, 21:18
Jestem w takim razie Grzesiem.
Odpisz
20 września 2015, 20:47
Bierzmy przykład z Grzesia! :)
Odpisz
20 września 2015, 20:07
jp2gmd
Odpisz
20 września 2015, 19:55
W ogóle jak można kogoś obrazić przez internet? Wystarczy wyłączyć komputer/monitor albo zamknąć oczy XD
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 19:42
Gdyby każdy użytkownik tak robił to Internet byłby piękny , szczególnie na yt
Odpisz
20 września 2015, 19:40
Ten cały Grzesiu ma za**biście długi pęcherz i brzuch ;x
Odpisz
20 września 2015, 19:21
Z obrazka wynika, że Grzesiu przestawia klocki patrząc na filar.
Odpisz
20 września 2015, 19:27
@Krzyniu: dobra robota, KrzyniuTV
Odpisz