Błąd w trakcie formatowania karty SD
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Lekko nie będzie
Zdeklasowani znowu
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Angielskie śmieszki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 lutego 2021, 03:08
Odpisz
5 października 2015, 13:49
Witamy w przeszłości podróżniku!
Odpisz
30 czerwca 2019, 17:51
@kamillok111: Witam. Takie pytanie, który mamy rok?
Odpisz
15 lipca 2016, 01:28
To jest karta SD? Gdzie takie kupić? xD
Odpisz
11 marca 2016, 13:06
Ku*wa... Gdyby takie coś istniało...
Odpisz
19 września 2015, 10:08
WAT
Odpisz
19 września 2015, 10:12
karta SD o pojemności 3 EKSABAJTÓW *_*
Odpisz
19 września 2015, 10:18
@bylejakbylegdzie: To mało czy dużo?
Odpisz
19 września 2015, 10:20
@PROJECTPoland: BARDZO DUUUUUUUŻO
Odpisz
19 września 2015, 10:21
@PROJECTPoland: W ch*j i jeszcze więcej. Takiej pojemności nie mają żadne nośniki danych i nie będą miały przez najbliższe kilkanaście lat.
Odpisz
19 września 2015, 10:28
@alfonsinio: Aha dziękuje za odpowiedź.
Odpisz
5 października 2015, 06:49
@PROJECTPoland:
1024 terabajty to 1 petabajt,
a 1024 petabajty to 1 eksabajt.
Z tego co pamiętam.
Dla porównania: transfer danych na cały rok wysyłania informacji przez Microsoft, wyniósł 20PB.
Odpisz
Edytowano - 5 października 2015, 16:13
@alfonsinio: Skoro taka ilosc jest nieosiągalna dla dzisiejszych komputerów to czemu jest w ogóle wyświetlana przez dzisiejsze komputery ?
Odpisz
5 października 2015, 17:53
raczej 1000 EB = 1PB
1000 PB = 1 JB (jota bajt)
Odpisz
Edytowano - 5 października 2015, 19:14
@PROJECTPoland: Nie? PB sa zaraz po TB.
I popularny blad myslowy: 1000 zamiast 1024.
Odpisz
5 października 2015, 20:33
@PROJECTPoland: w ch*j i jeszcze więcej
Odpisz
Edytowano - 5 października 2015, 21:05
@DoodilyDoo: Dla pojedynczego nośnika danych, ale nie dla np: ogromnych baz jakie mają Google czy CERN. Nie będę pisał o ilościach danych w taki bazach, bo nie znam szczegółów, ale śmiało mogę stwierdzić, że te kilka eksabajtów udałoby się zgromadzić po połączeniu takich baz.
Odpisz
5 października 2015, 20:35
Na nim jest chyba wikipedia zapisana...
Odpisz
5 października 2015, 20:12
Reakcja KAŻDEGO na zobaczenie takiej ilości pamięci:
Odpisz
5 października 2015, 10:47
Może już niedługo :D
Odpisz
5 października 2015, 09:09
A może przylecieli kosmici i ci podmienili karty?
Odpisz
5 października 2015, 08:47
Ten uczuć,kiedy masz kompa zaje**nego z Pentagonu.
Odpisz
5 października 2015, 08:08
Kliknąłem "OK" ;-;
Odpisz
5 października 2015, 07:31
Trochę dużo :v
Odpisz
19 września 2015, 20:44
Odpisz
19 września 2015, 16:12
Pewnie jeszcze microSD
Odpisz
19 września 2015, 15:12
Specjalnie przygotowany do pornoli
Odpisz