Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Najbardziej realistyczny spośród modów
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lutego 2017, 18:56
ahhh stare obrazki byly zabawne nie to co teraz
Odpisz
5 września 2017, 06:58
@Sebzer: co nie?
Odpisz
22 września 2015, 19:33
Dlaczego beton nie chodzi do pracy?
Bo go wylali!
Odpisz
22 września 2015, 20:12
Ten suchar jest tak suchy że pustynia jest lepsze.
Odpisz
22 września 2015, 22:42
to było suche niczym pięty Cejrowskiego
Odpisz
23 września 2015, 09:40
krzesło mi popekalo...
Odpisz
23 września 2015, 16:27
Jezioro mi wyschło!
Odpisz
6 października 2015, 20:43
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Masz jezioro w pokoju? (Albo miałeś)
Odpisz
6 października 2015, 22:22
@taranee4545: Ale na serio ;-; to było naprawdę suche...
Odpisz
8 października 2015, 15:26
@PsychoKucykZFabrykiTeczy: Słyszałam suchsze D:
Np. Dlaczego łąką jest mokra? Bo polana.
Odpisz
23 września 2015, 13:55
Ten komiks jest starszy od internetu.
Odpisz
22 września 2015, 20:49
Po 10 minutach wreszcie zrozumiałam.
Odpisz
22 września 2015, 20:34
Na stołówce w podstawówce (ach ten rym) dostawaliśmy często banany z naklejką "Dole" (firma). Niestety nie doczekaliśmy się bananów "pier" lub "pierre". A szkoda.
Odpisz
20 września 2015, 09:36
rozkminy o 2 w nocy?
Odpisz
20 września 2015, 10:51
@Sebzer: kto bogatemu zabroni.
Odpisz
22 września 2015, 19:21
@Sebzer: W kibelku
Odpisz
22 września 2015, 20:16
@elekt2o56: w kibelku o 2 w nocy?
Odpisz
22 września 2015, 20:17
@Sebzer: Tak
Odpisz
22 września 2015, 20:30
@elekt2o56: sraczka o 2 w nocy?
Odpisz
22 września 2015, 20:31
@Sebzer: Oj człowieku. Biegunka!
Odpisz
22 września 2015, 19:47
Pierre Dzący z 13. posterunku.
Odpisz
22 września 2015, 19:26
Pamiętam jak przeglądałem komixxy jakies cztery la5mu baczylem ten obrazek
Cholera jjakiten obrazek jest stary.
Cholera jaki ja jestem stary...
Wystarczająco stary by umrzeć
*umiera*
Odpisz
Edytowano - 22 września 2015, 19:03
Jak nazywa się seryjny zabójca żon?
- ŻonKill
Odpisz
20 września 2015, 15:51
Byłło.
Odpisz
23 września 2015, 21:00
@kamykPL: Tak? to daj link!
Odpisz
23 września 2015, 21:35
@vanesska8: Jeja.pl
Odpisz
24 września 2015, 14:09
@kamykPL: *FacePalm*
Odpisz