Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przerwa na herbatkę
Ikony
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 marca 2017, 11:25
Rezigiusz ma dziecko?
Odpisz
25 kwietnia 2018, 17:19
@BahuzankaPL: ?xd?
Odpisz
25 grudnia 2015, 22:44
Jedzenie is lof, jedzenie is lajf.
Odpisz
25 grudnia 2015, 23:02
@xtw43g: Miałem tylko 9 lat..
Odpisz
26 grudnia 2015, 10:13
Modliłem się do jedzenia...
Odpisz
26 grudnia 2015, 11:35
@xtw43g: Każdej nocy słowami "jedzenie jest miłością, jedzenie jest życiem"
Odpisz
26 grudnia 2015, 15:18
Tata to usłyszał i nazwał mnie grubasem...
Odpisz
Edytowano - 26 grudnia 2015, 20:59
@xtw43g: I dalej nie umiem xD
Odpisz
19 marca 2016, 20:05
@xtw43g: *Bump*
Nazwałem go chudym ch*jem, bo zazdrościł mi mojej miłości do jedzenia.
Odpisz
22 lutego 2016, 12:05
no właśnie
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 13:39
Nie wierzę że ten obrazek ma jeszcze same 5, gimbusy hejtujące gimbera jeszcze nie przyszły? Jeszcze miszcz cenzury.
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 14:08
@bionic2000: gimbusy hejtujące gimbera
GIMBUSY HEJTUJĄCE GIMBERA
To właśnie gimbusy oglądają Gimpera ;-;
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 14:46
Wole gimbusów oglądających gimbera niż podstawówkę oglądającą isamu
(zbiornik na hejty) [_______________]
Odpisz
20 września 2015, 14:56
@PanPieselPL: Nie lubię żadnego z tych większych youtuberów. NrGeek, Fuzionek, Scykoh to moi ulubieńcy.
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 15:25
@shizofrenik: Ja z większych youtuberów oglądam tylko Rojcia. A poza tym to pjona
Odpisz
20 września 2015, 15:29
@PanPieselPL: Kiedyś oglądałem Rojsona ale jakoś mi się znudził.
Odpisz
20 września 2015, 16:40
@PanPieselPL: gimbusy też oglądają Isamu.
+Nitro, Izak, Mandzio itd
Odpisz
Edytowano - 22 września 2015, 19:51
@PanPieselPL: Jest odwrotnie mój przyjacielu . Podstawówka ogląda go bo teraz fejm . Isamu i nitro są ogladani przez gimpow bo są pojazdy "twoja stara" i to ich. śmieszy
Odpisz
Edytowano - 22 września 2015, 19:53
@shizofrenik: *Pjona*
Odpisz
22 września 2015, 20:23
po co mnie przywołujesz panie dorosły?
Odpisz
22 września 2015, 20:24
@Sebzer: No nie znów się napatoczyłeś.
Odpisz
22 września 2015, 20:31
Ty tež jesteś dorosły?
Odpisz
Edytowano - 23 września 2015, 16:50
@PanPieselPL: Ja z podstawówki ;-; jako jedyna z mojej klasy nie słucham Gangu Albanii, nie oglądam isramu (błąd specjalny) i nie oglądam jak jakieś zjeby otwierają jakieś skrzynki w CS:GO. Co że mną nie tak?
Odpisz
23 września 2015, 16:57
Wszystko :D
Odpisz
4 listopada 2015, 21:44
@PanPieselPL: Najgorsze Przedszkolaki oglądające reziego.
Odpisz
25 grudnia 2015, 22:45
Mam tak samo.
Odpisz
25 grudnia 2015, 22:49
@xtw43g: Łączymy się w bulu i nadziei.
Odpisz
25 grudnia 2015, 22:52
*Łączy się*
Odpisz
5 października 2015, 17:26
za dużo dragon ball'a ogląda
Odpisz
27 września 2015, 20:18
no wlasnie
Odpisz
26 września 2015, 15:53
moment z owerwatcha.
Odpisz
22 września 2015, 21:24
A gimpson w swoim kawałku nawijał, że "miłość to pie**olone uzależnienie"
Odpisz
22 września 2015, 21:10
Bożydar, tytuł, zapomniałeś, daje hasła.
Odpisz
22 września 2015, 20:09
Czy tylko ja żadnego z nich nie oglądam?
Odpisz
22 września 2015, 19:43
Przez ten tytuł myślałam że jestem w poczekalni xD
Odpisz
22 września 2015, 19:41
gimper mądrze prawi
Odpisz
22 września 2015, 19:24
Taki tytuł na głównej?
Odpisz
22 września 2015, 19:24
ej, pssst.. bożydar... ej, tytuł...
Odpisz
20 września 2015, 14:55
Znowu obrazek bez źródła jeja.
Odpisz
20 września 2015, 15:28
@shizofrenik: Kilka razy już tak miałem, ale Bożydar naprawił ;v i dodał swój znak wodny, logo jeja
Odpisz