Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Angielskie śmieszki
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2016, 16:17
no cóż (patrz data)
Odpisz
21 września 2015, 07:15
Chyba Widzewa Lodz. 2x spadek ;D
Odpisz
27 września 2015, 12:27
@Goral796: jeden klub przez 2 sezony z ekstraklasy do 4 ligi spadl jakis z warszawy chyba ale nie legia.
Odpisz
27 września 2015, 12:49
@Kacukox: To Polonia Warszawa ale ona ze wzgledu na problemy finasowe, a nie przez poziom gry.
Odpisz
27 września 2015, 13:49
@Goral796: wtf gdzie moj komentarz?
Odpisz
27 września 2015, 12:34
O Wy śmieszki. :v
Odpisz
20 września 2015, 21:16
Nie wiem. Jesteśmy silverami
Odpisz
27 września 2015, 12:03
@RobsonPlay: Nie wiem. Jesteśmy Rosjanami.
Odpisz
27 września 2015, 11:50
-Tato, jak to jest zostać mistrzem świata w piłce nożnej?
-Nie wiem synku, gramy w Reprezentacji Polski.
Odpisz
27 września 2015, 11:47
obróć tabele zobaczysz lecha na czele
Odpisz
27 września 2015, 10:06
Tato jak to jest nie zostać zaszachtany maczetą?
Nie wiwm. Kibicujemy cracovii mieszkając na Azorach.
Odpisz
Edytowano - 21 września 2015, 13:48
a co jesli media by odrzucily puszczac piłke nozną a zamiast tego mecze virtus.pro w cs komentowane przez izaka i innych
Odpisz
27 września 2015, 10:12
E-Sport jest fajny ale bez przesady
Odpisz
27 września 2015, 11:12
@UngrammarSoviet: Piłka Nożna miała swój czas teraz w większości powinien być puszczany esport
Odpisz
Edytowano - 27 września 2015, 11:59
@RobsonPlay: tylko że nie każdy debilek nawet ten co siedzi 24h na komputerze ma ochotę oglądać CS ja wole Aiona i ETS2 i nieraz gram w tanki wow
Odpisz
20 września 2015, 22:15
Tato czemu Legia ma 12 zawodników?
Bo sędzia też się liczy.
Haha dobre nie? Nie? To ja ten no pójdę już nie.
Odpisz
20 września 2015, 23:33
@Penseta: Dubre.
Odpisz
21 września 2015, 08:56
@Jasonicos: dienki
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 22:31
-Tato, jak to jest przegrać mecz?
- Nie wiem synu, jesteśmy kibicami Termalici
Odpisz
27 września 2015, 12:00
@BlackNinja77: Akurat Termalica gra teraz za**biście.
Odpisz
Edytowano - 20 września 2015, 21:33
-Tato jak to jest strzelać do własnej bramki ?
- Nie wiem synu, nie jesteśmy Legia Warszawa
Odpisz
20 września 2015, 21:24
-Tato jak to jest wygrać ważny mecz u siebie?
-Nie wiem synu, Jesteśmy kibicami Rakowa Częstochowa.
Odpisz