Ustal jasno swoje priorytety
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 września 2015, 17:18
Żaden prawdziwy gracz by tak nie zrobił. :P
Odpisz
23 września 2015, 17:34
@Hartio: Prawdziwy gracz skorzystałby z sytuacji awaryjnej i wyłączył grę, a dalej...
Odpisz
23 września 2015, 17:38
@Hartio: Właśnie. Prawdziwy gracz nigdy nie zamieszkałby z dziewczyną, która potrafi mu tak perfidnie przerwać rozgrywkę on-line.
Odpisz
Edytowano - 23 września 2015, 18:39
@dustin2001: Załatwił by różne sprawy z dziewczyną i wrócił do gry. :P
Odpisz
23 września 2015, 18:40
@Hartio: Wiesz jak tak, to najpierw powinien skończyć grę i wtedy się nią zająć.
Odpisz
23 września 2015, 18:42
@dustin2001: Tyle, że wtedy ta oferta mogła by być już z jej strony nieaktualna. :P
Odpisz
23 września 2015, 18:47
@Hartio: Ale z drugiej strony nie wrócisz do gry.
Odpisz
Edytowano - 23 września 2015, 18:57
@Hartio: Prawdziwy gracz grałby dalej jednym okiem obserwując grę i grając ręką, drugą i resztą ciała zajmowałby się dziewczyną.
Odpisz
23 września 2015, 18:57
@dustin2001: No to jesteśmy w kropce. :/
Odpisz
23 września 2015, 18:58
@RoundHere: Mamy złoty środek ! :D
Odpisz
23 września 2015, 18:59
@Hartio: Trzeba mieć sposób na każdą sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Odpisz
23 września 2015, 19:00
@RoundHere: Jesteś geniuszem! Po co przestawać grać? Można dokończyć grę, jednocześnie pomagając swojej dziewczynie *lennyface*.
Odpisz
23 września 2015, 19:04
@dustin2001: Kreatywność to nie masa pomysłów. Kreatywność to zdolność poradzenia sobie w każdej sytuacji. Chyba jestem mega kreatywny ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Odpisz
Edytowano - 23 września 2015, 19:47
@RoundHere: Dokładnie. Ludzie winni ci być wdzięczni, gdyż to wspaniały pomysł. Jednocześnie dla kobiety trochę romantyczny, a mężczyzna może dokończyć grę.
Odpisz
13 listopada 2015, 22:14
@Hartio: nareszcie jakiś normalny komentarz :)
Odpisz
Edytowano - 13 listopada 2015, 22:28
@kronim: Łojej, ale żeś pan odgrzebał. :P
Odpisz
16 maja 2016, 17:24
@Hartio: ja bym zrobił
Odpisz
12 lutego 2018, 22:37
@Hartio: I TY TO NAZYWASZ ODGRZEBANIEM?
Odpisz
12 lutego 2018, 22:39
@kierowca11: Nie wiem dlaczego, ale w ostatnim czasie masakrycznie dużo osób odgrzebuje moje stare komentarze.
Odpisz
12 lutego 2018, 22:57
@Hartio: Cóż.
Odpisz
23 września 2015, 18:34
Po czym rozpoznać gracza LoL'a?
Po tym, że jest gejem.
Odpisz
23 września 2015, 18:40
@JustPlayGames: Widać jestem chlubnym wyjąykiem
Odpisz
23 września 2015, 18:57
@JustPlayGames: To nie LoL. To Dota 2.
Odpisz
24 września 2015, 17:41
@RoundHere: Po czym rozpoznać gracza Dota 2?
Po tym że jest gejem.
Odpisz
Edytowano - 24 września 2015, 18:39
@JustPlayGames: Niestety twoja teoria jest błędna - jestem hetero.
Odpisz
23 września 2015, 21:40
Prawidłowo. W dote trzeba grać!
Odpisz
23 września 2015, 20:15
"A hero dies..." ~ Axe
Odpisz