Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KubiXator

12 września 2019, 22:12

Czyli o tak zdechniesz i tak zdechniesz

Avatar ValorPeter

2 stycznia 2017, 22:52

Niestety Tru

Avatar jacobs201918

25 kwietnia 2016, 15:54

Ten czarny humor jest tak czarny, że ukradł mi rower

Avatar mtista

23 września 2015, 17:25

Przypominam ze tam jest dxiedziczenie winy wiec nawet twoje wnuki będą musiały pracować w obozie albo odpowiedzialność zbiorowa ze jak twój sąsiad cos zrobil to ty za to do obozu

Avatar Lumaq

23 września 2015, 19:02

@mtista: Raz na wozie, raz w obozie.

Avatar mtista

23 września 2015, 19:07

@Lumaq: Jeden obóz Korei nie czyni

Avatar misko02

23 września 2015, 19:15

@mtista: Niedaleko pada ciało od obozui

Avatar
Konto usunięte

23 września 2015, 21:14

@misko02: Obóz z człowieka wyjdzie, człowiek z obozu nie.

Avatar Jedenzwielu

5 lutego 2016, 05:36

@mtista: Jade tam na zawody za rok ;-;

Avatar mtista

5 lutego 2016, 15:37

@Jedenzwielu: zawody czego? Torturpwania więźniów na odległość?

Avatar Jedenzwielu

5 lutego 2016, 16:27

@mtista: Plywackie.

Avatar PolskaMafia

21 lutego 2016, 17:15

@Jedenzwielu: No to nie do korei północnej ,a do południowej przecież do 2 różne rzeczy.

Avatar Jedenzwielu

21 lutego 2016, 19:41

@PolskaMafia: Ale korea ;-;

Avatar PolskaMafia

22 lutego 2016, 11:53

@Jedenzwielu: Ale tylko w północnej jest tak żle.

Avatar jacobs201918

25 kwietnia 2016, 15:53

@mtista: zawody w wyciąganiu ch*ja z wody

Avatar TheTajemnicza

3 stycznia 2016, 15:13

A wy narzekacie na Rosję...

Avatar psingwin

24 września 2015, 01:13

kradzież
morderstwo
oglądanie zachodnich filmów
obraza Kim Dzong Una

tak było w prawdziwej wersji.

Avatar FireSpell

23 września 2015, 21:15

Raz na wozie, raz w obozie.

Avatar lucky20

23 września 2015, 18:29

kto da tego gościa z memów co pokazuje tak dwoma rekami i ma roszczochrane wlosy i mówi "Polityka"

Avatar Skrzypo

23 września 2015, 19:34

@lucky20: ić stont

Avatar lucky20

23 września 2015, 21:47

@Skrzypo: czemu ?

Avatar Naruumi

24 września 2015, 16:56

Avatar lucky20

24 września 2015, 17:18

@Naruumi: no, nawet,nawet

Avatar Cumulonibus

23 września 2015, 18:27

Ach ta Północna Korea...

Avatar HEAVYMOOSE

23 września 2015, 17:54

Nie pieprzcie to nie jest śmieszne

Avatar MoutainStew

23 września 2015, 17:12

Kim jong jest głupi. Mam wyrok śmierci w Korei, więc wiem co to ilegal dziffko

Avatar MoutainStew

23 września 2015, 17:03

A wy na Polskę narzekacie (/s)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

To musiało być męczące

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

A, okej

Niegrzeczny Oskarek

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka