Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Pozdrawiam świetliki
Nie idź!
To by wystarczyło
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 stycznia 2019, 16:57
Kiedyś to było
Odpisz
7 stycznia 2022, 19:36
@GdanskiTermos: nie to co teraz
Odpisz
18 marca 2016, 17:12
Jakiś czas temu kupiłem sobie nowe ps2 dalej z kartą 8mb i mam na niej obecnie zapisane kilkanaście genialnych gier, których kilka już przeszedłem, ale mimo to mam dalej dużo miejsca.
Odpisz
20 października 2015, 15:02
@Konto usunięte: Ja też, ale ma kilka usterek. Najgorsze jest to ze z ok. 10 genialnych gier działają mi tylko dwa wyścigi. A nowych gier nie opłaca mi się kupować skoro nie mam pewności ze będą działać A akurat na ps2 są dwie gry które bardzo bym chciał.
Odpisz
25 września 2015, 22:03
PS2 - Pamiętamy
Odpisz
6 października 2015, 15:36
i kochamy
Odpisz
6 października 2015, 20:47
I wspominamy
Odpisz
6 października 2015, 15:33
mam to jeszcze w domu
Odpisz
2 października 2015, 16:14
zawsze mi tyle brakuje
Odpisz
25 września 2015, 23:53
te stare gry na konsole: kto piszczy w trawie, fioletowy smok, herkules, skullmonkeys ah to były wspomnienia!
Odpisz
26 września 2015, 08:42
@ALKATRAZ: Alkatraz, co z tobą jest? Powoli zamieniasz się w normalnego jejowicza!
Odpisz
26 września 2015, 09:24
@pawel4134: Ma niedobór tęczy. ;_;
Odpisz
26 września 2015, 09:35
@ALKATRAZ: Herkules był spoko ;P
Odpisz
26 września 2015, 09:52
@pawel4134: Zamieni się w normalnego jejowicza kiedy komuś odpisze :P
Odpisz
26 września 2015, 11:36
Widziałem jak odpisał, był o tym obrazek.
Odpisz
28 września 2015, 00:09
@pawel4134: Dasz link??
Odpisz
29 września 2015, 15:43
Nie znam linku, to było dawno temu...
Odpisz
26 września 2015, 01:04
dla komputerów z infyvu mnie e szkole 8 GB'owe dyski twarde wynajdą za 10 lat...
Odpisz
26 września 2015, 06:35
@nimo2001: u mnie za 2 lata
Odpisz
26 września 2015, 08:48
@nimo2001: a na ch*j wam 8GB dyski twarde ?
Odpisz
26 września 2015, 09:09
@nimo2001: przeczytałem 8Gabe
Odpisz
26 września 2015, 21:53
@ArekTIGER: chodzi o to ze niektóre szkoły nie chcą "marnować" funduszy na komputery, a wolą na drogie rośliny które i tak pierwszaki zdepcză...
Odpisz
26 września 2015, 10:48
Właśnie się zorientowałem...
GRAN TURISMO 4 WAŻY MNIEJ NIZ 8MB?!
Odpisz
26 września 2015, 11:20
na Memory Cardach zapisywało się TYLKO zapisy. Nie całe gry.
Odpisz
Edytowano - 26 września 2015, 13:03
@Lordu: Whew, juz się bałem że twórcy starszych gier byli największymi geniuszami galaktyki
Odpisz
25 września 2015, 23:33
Ja mam bodajże 30 MB. Ale niedawno schowałem już poczciwego PS2 do szafki. Płyt niektórych już nie czyta.
Odpisz
Edytowano - 26 września 2015, 09:08
@AresXX22: ile lat ma dziadziuś że płyt nie czyta?
Odpisz
26 września 2015, 10:48
@NoszKurnaJakSieNazwac: Kupiony jakieś 6 lat temu. Ale płyty się po rysował a sam sprzęt trochę szwankuje. Jest po przeróbkach żeby pirackie gry czytał. Ale dobrze sobie pograć w GT4 :)
Odpisz
26 września 2015, 08:25
I pojawił sie xbox z pamięcią wbudowaną.
Odpisz
25 września 2015, 22:30
Ps2 dalej mam i nadal sobie gram
Odpisz
26 września 2015, 07:58
@Henzej: Rymuję, ale tego nie czuję...
Odpisz
26 września 2015, 08:19
@Henzej: ja też mam lecz niestety większość gier jest porysowana :(
Odpisz
26 września 2015, 07:20
gorzej jak to gdzieś zapodziałeś :|
Odpisz
26 września 2015, 00:23
[*] dla PSX
[*] dla PS2
Odpisz
25 września 2015, 23:48
Młodszy brat mi zepsuł :c Ale jeszcze mam u dziadka :3
Odpisz